Teraz jest 24 cze 2019, o 19:41

Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 próba z Sylwestrem Miecz Prawdy 2014 "Elbląg"
PostNapisane: 2 lis 2014, o 21:55  

Mściwa

Na początku chciałabym opierniczyć całą aktywną forumową społeczność, która przy pytaniu robimy sylwestra podpowiedziała „Tak”, a gdy przyszło wpłacić zaliczkę po prostu miała to serdecznie w d.... Nie mówię o osobach, które napisały, że nie mogą wpłacić kasy lub nie wiedzą czy się pojawią z jakiegoś powodu. Przynajmniej mnie poinformowały (dlaczego?). Reszta po prostu olała. Nie liczycie się z tym, że ktoś poświęcił swój czas na szukanie jakieś miejscówki dla bandy tak wielkiej jak „My”. Nie zdajecie sobie sprawy ile trzeba poświęcić czasu i nerwów. Ile razy człowiek miał ochotę wyrzucić telefon przez okno jak musiał rozmawiać z ludźmi czasem tak upierdliwymi i aroganckimi. Gdy już wszystko było załatwione tylko trzeba było wpłacić zaliczkę wy to po prostu olaliście. Pomyśleliście przez chwile, że zrobiłam z siebie oszustkę powiedziałam temu facetowi, że bierzemy miejscówkę i zaliczka wpłynie za parę dni. Gdzie ta z wiadomych powodów nie dotarła. Czy potraficie poszanować czyjś czas? Bo właśnie widać, że NIE, jedyne co potraficie to narzekać, że coś Wam nie pasuje. Bo to za daleko, a to nie spełnia dla nas warunków, a tam właściciel będzie doglądał, czy tam za drogo! Trzeba było powiedzieć "Nie robimy sylwestra za dużo byliśmy już skazani na siebie w tym roku" To co uczyniliście teraz to zawaliliście na całej lini u Zlotorganizatorek! Jesteście nieodpowiedzialni! Jest nam przykro bo staramy się umilić Wam czas, a wy co…? Nie chce mi się powtarzać, ale jest nam bardzo przykro. Teraz to my powinnyśmy się wypiąć na was…

Wracając do sedna sprawy padła dziś propozycja od Rajka, ażeby sylwester odbył się w Elblągu. Adaś (jak mniemam większość go poznała) ma 4 pokojowe wolne mieszkanie, które prawdopodobnie może nam wynająć za „dużą flaszkę” plus oczywiście opłatę za media, a i obym nie zapomniała potrzebny jest też Shadow… bez niego to się nie uda. :P Propozycja jest Świetna tylko powodzenie udanego sylwestra zależy od Was. Mam tylko nadzieje, że przy tym poście będzie jakiś odzew. Inaczej nie widzę jakiejkolwiek rozmowy już na temat sylwestra, a co do innych zlotów to się pomyśli czy będzie nam się chciało cokolwiek organizować....

pozdrawiam Pani Mściwa

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody."

"Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz."

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

Tytuł: Re: 2 próba z Sylwestrem Miecz Prawdy 2014 "Elbląg"
PostNapisane: 2 lis 2014, o 22:25  

Fensigliere

To ja na dobry początek przeproszę, bo też spieprzyłem z zaliczką. Nie obrażajcie się nasze drogie Zlotoorganizatorki, wiecie, że wszyscy tu są okropnie leniwi i gdyby nie Wy to nie byłoby z pewnością żadnego następnego zlotu ;)

Co do tego sylwestra - póki co mogę powiedzieć że na 90% się pojawię i myślę że na dniach będę w stanie powiedzieć już na pewno czy będę.
Dodam jeszcze, że Rajek powiedział że potrzebuje z 10 chętnych na sylwestra żeby w ogóle do Adasia z tym iść, więc piszcie jak najszybciej.

"Pamiętaj chłopcze, że człowiek rozumny zawsze woli stać na uboczu, gdyż świat znacznie lepiej widać, kiedy samemu jest się skrytym w mroku."

PostNapisane: 2 lis 2014, o 22:26  

Starszy Skryba

Wszystko powyższe własnym słowem potwierdzam, dodam od siebie że Adaś o sprawie nie został jeszcze poinformowany - dupę zawracać mu zaczniemy dopiero wtedy, jak się okaże że są chętni - bo z tym, jak praktyka pokazała, bywa różnie...

Pisałem własną ręką,
Rajek, Pierwszy Skryba.

Zaskakujący w smaku, zapachu i kolorze... Rajek. Orzeźwiający a delikatny, słodki a wyrafinowany, piwny a aromatycznie żurawinowy.
Czarny a czerwony.

PostNapisane: 2 lis 2014, o 22:34  

Ksieni

Siłą rzeczy, jak już będzie w Elblągu to nawet Leclerc mnie nie powstrzyma żeby być.

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:
Przewielebna Panno Ksieni, Dobrodziejko!
Tytuł w treści: Wasza Przewielebność
Cześć: Waszej Wielebność cześć wyraża
Podpis: uniżony sługa N.N.
Adres: Przewielebna Panna Ksieni Dobrodziejka Margoo

"I do not fear the truth"
- "Atlas chmur"

Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie.

Vincent van Gogh

"- To wódka? - Słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
- Na litość boską, królowo - zachrypał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"

Michał Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata"

PostNapisane: 2 lis 2014, o 22:35  

Strażnik Granic Polonistyki

Również przepraszam za spapranie sprawy z zaliczką. Co do sylwestra obecnego - na tę chwilę nic obiecać nie mogę, sprawę postaram się rozstrzygnąć na dniach i poinformuję o wyniku, ale jak mi się nie uda, to zakładam, że jacyś chętni się znajdą do obgadania sprawy ze starszyzną? ;)

"Sprawiedliwości nie wymierza się z nienawiści. To celebracja człowieczeństwa."

#chat:
Obrazek

PostNapisane: 2 lis 2014, o 23:12  

Starszy Skryba

Jak zanotowano w logu z chatu, Ela z szanownym Małżonkiem nie zamierzają pojawić się na sylwestrze.

Pisałem własną ręką,
Rajek, Pierwszy Skryba.

Zaskakujący w smaku, zapachu i kolorze... Rajek. Orzeźwiający a delikatny, słodki a wyrafinowany, piwny a aromatycznie żurawinowy.
Czarny a czerwony.

PostNapisane: 2 lis 2014, o 23:18  

Nocny Ognik

jak juz pisałem razy kilka, nie zjawię się

"Nie wymachuj toporem na oślep..."

PostNapisane: 2 lis 2014, o 23:26  

Spowiedniczka

Nie jadę.

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 3 lis 2014, o 00:05  

Prorok

No i masz... dzięki Rajek - człowiek się stara żeby nie wyglądało źle to jeszcze dobijesz :P
Kilka słów wyjaśnień - po 'upadku' Sylwestra i że tak powiem, lekkim załamaniu nie wiązałam planów z wyjazdem. Nie, nie mam innych planów. Ale wyjazd może być dla nas po prostu jednak kłopotliwy. Do tego dochodzi obietnica, której nie udało mi się spełnić (stąd zapewne największa frustracja) i po prostu nie mogę teraz powiedzieć 'tak'. Jeśli przyjedziemy to się określimy w grudniu, a raczej bliżej samego eventu, niż początku miesiąca.

Jednocześnie chciałam powiedzieć, że bardzo się cieszę że Margoo i Rajek wyszli z taka propozycją :) Zaskoczyliście mnie ;)

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 3 lis 2014, o 03:10  

Nawiedzający sny

Będę w stanie się określić najpóźniej 2 grudnia. W tej chwili mogę jedynie rzec, że bardzo chcę...

#mieczprawdy:
Obrazek

Uzależniony od wielokropków...
"Talga Vassternich"

PostNapisane: 3 lis 2014, o 08:39  

LarpMaster

Ja to nawet na rowerze przyjadę jak będzie trzeba :D
I tak jak pisałem na czacie: Macie mój Miecz.

JARHEM - Jestem Architektem Rębajłą, Hej, Ewentualnie Miecznikiem

Księga CIEMNOŚCI rozdział ósmy, werset ósmy
"Choćby świat będzie się walił, niebo płakało.
Wola ma zostanie ta sama.
"

PostNapisane: 3 lis 2014, o 17:23  

Starszy

Jar twój miecz nie dla wszystkich brzmi zachęcająco :P Co do mojej obecności to Elbląg jeszcze bardziej komplikuje sytuacje, postaram się przyjechać ale nie wiem jak z pracą. 100% będe pewny w grudniu, a może i 12 listopada :) pożyjemy zobaczymy :D

TALGA VASSTERNICH
VENI VIDI VICI
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach

PostNapisane: 3 lis 2014, o 18:52  
Nowicjusz(ka)

Witam Wszystkich. Nieładnie wystawiać tak ludzi, nie dość że ktoś się stara a reszta go olewa.
Mam też pytanie skończyłem czytać trzecie królestwo i czytałem na temat kolejnej części podobnież już jest tylko że a wersji Angielskiej.

//Edit by Shadow: Post nie dość, że nic nie wnosi, to jeszcze druga jego część jest zupełnie niezwiązana z tym działem, a co dopiero tematem - na przyszłość proszę pisać posty w odpowiednim miejscu. Co do pytania - według tego tematu polskie wydanie Severed Souls ma mieć premierę w styczniu, a premiera wersji angielskiej miała miejsce w sierpniu.

PostNapisane: 3 lis 2014, o 19:21  

Strażnik granicy

3. Na forum obowiązują zasady Netykiety: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta .
"Zalecenia netykiety
Dla grup i list dyskusyjnych są to:

zakaz pisania wulgaryzmów"

A co do sylwestra to w grudniu będę wiedział więcej, teraz mogę jedynie powiedzieć, że chcę się wybrać :P

Aven nie musisz się martwić wulgaryzmy były tu konieczne i za pozwoleniem, więc nie złamałam regulaminu

#mieczprawdy:
Obrazek

PostNapisane: 4 lis 2014, o 08:30  

cycMaper

Nie będziemy...

Nie bój się potworów – po prostu ich wypatruj. Spójrz w lewo, spójrz w prawo, poszukaj pod łóżkiem, zerknij za kredens i do spiżarni, ale nie patrz w górę – ona nie znosi, gdy ktoś ją zauważa...

PostNapisane: 4 lis 2014, o 17:54  

Łowca

Ja dopiero niedawno dołączyłem, więc sorki, ale po prostu nie zauważyłem sprawy z sylwestrem. Zresztą i tak mnie nie będzie, Elbląg to trochę za daleko dla mnie (z powodu braku hajsu)

Noble y bélico adalid, caballero del honor. A triunfar en buena lid, defendiendo tu color.
Szlachcic i waleczny przywódca, rycerz honoru. By zwyciężać w pięknej walce, w obronie swoich barw.

PostNapisane: 11 lis 2014, o 22:10  

Nawiedzający sny

A ja niestety się właśnie dowiedziałem, że na 99% mnie nie będzie :/ Proszę o wybaczenie, lecz są rzeczy, których nie da się zmienić :(

#mieczprawdy:
Obrazek

Uzależniony od wielokropków...
"Talga Vassternich"

PostNapisane: 13 lis 2014, o 17:46  

Mściwa

Ja niestety definitywnie też odpadam... są rzeczy, których nie da się przewidzieć od razu i również proszę o wybaczenie :(

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

PostNapisane: 14 gru 2014, o 00:00  

Mściwa

Sylwester tuż, tuż... Wszyscy chętni już się pozgłaszali, a więc oficjalnie zamykam temat sylwester "Elbląg"
Do zobaczenia za 2 tygodnie :)

Strefa czasowa: UTC + 1