Teraz jest 17 sie 2018, o 13:39

Autor Wiadomość
 Tytuł: V Zlot Miecza Prawdy 2015
PostNapisane: 3 mar 2015, o 20:58  

Mściwa

Termin jest nam już znany przypomnę tylko, że jest to 19-23.08. Więc ostatnio na chacie pojawił się jakby to lekko ująć dylemat co do zatwierdzonej miejscówki "Pole namiotowe w Lubiatowie". Jako iż nie chce mi się cały czas powtarzać postanowiłam napisać to tu.
1. Larp - W lesie jest pod dostatkiem miejsca na larpa nie trzeba się o to martwić, a nawet sama znam idealne miejsce gdzie możemy go zrobić. Teren jest pagórkowaty i świetne są tam kryjówki.(Nieco o tych kryjówkach wiem bo czasem jak się nie miało po warcie siły poruszać to tam się spędzało czas. :D)
2. W Lubiatowie ostatni raz byłam jakieś będzie 3 lata i z tego co pamiętam to pole było zatłoczone. Tak wiem dla nas jest to spore utrudnienie bo chcemy na odludziu. Jednak ono potrzebne jest tylko do noclegu. Wszystko inne wiecie dobrze co mam na myśli możemy robić poza terenem. Mamy piękną plaże i kawał lasu. Przypomnijmy sobie ostatni zlot było hym... 22 osoby? Mam nadzieje, że i w tym roku będzie podobnie, a ciężko jest coś znaleźć dla tylu osób. Na wędrownym w Bóbrce też byliśmy miedzy ludźmi i co? Jakoś daliśmy radę, odeszliśmy kawałek od miejscówki i dobrze się bawiliśmy.
3. Pojawiło się też pytanie co będzie jak pogoda nie dopisze np. deszcz? To też rozwiązaliśmy na chacie. Tylko ja już się na ten temat nie wypowiem, oddaje głos pomysłodawcy. :)

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub o czymś tu zapomniałam to napiszcie. Chciałabym zadzwonić tam jakoś do piątku i spytać się o warunki, czy będziemy tam mile widziani (Pomimo tego, że pole jest dla wszystkich my jesteśmy "inni" i trzeba to jednak obgadać.)
Gdyby nie wyszło to po naszemu będzie trzeba poszukać czegoś innego więc jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysł to też niech da znać i się nie wstydzi. :D

Drobna korekta, a w zasadzie połączenie kilku wyrazów, bo spacja była gdzieniegdzie niepotrzebna. S ;)

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody."

"Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz."

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

Tytuł: Re: V Zlot Miecza Prawdy 2015
PostNapisane: 8 mar 2015, o 11:50  

Spowiedniczka

Czy owy pomysłodawca może się wypowiedzieć? Czas ucieka, a problem złej pogody jest moim zdaniem bardzo istotny.

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 10 mar 2015, o 17:11  

Mściwa

W końcu udało mi się zadzwonić tak wiem miałam to zrobić w piątek, ale całkiem mi to wyleciało z głowy. Więc jeśli chodzi o rezerwacje miejsca wcześniej odpada. Mówiłam Wam, że pole jest zatłoczone tylko jak bywałam na obozie to raczej to był szczyt sezonu czyli lipiec i początek sierpnia. My natomiast jedziemy już pod sam koniec wakacji. Pole namiotowe akurat jest czynne do 26.08 więc jesteśmy już przy końcówce. Właścicielka powiedziała, że w takim terminie to wszyscy już wracają i mało kto tam przyjeżdża. Co prawda nie ma gwarancji iż będzie podobnie w tym roku. Pozostaje kwestia ceny i złej pogody, tak zapytałam czy w razie deszczu będziemy mogli rozłożyć plandekę. Nie ma nic przeciwko jednak ja na tym polu nie byłam nie wiem jak wygląda od środka i gdzie można ją niby rozbić. Wszystkie inne informacje znajdziecie na stronie:
http://www.topaz.comweb.pl/

Dodam jeszcze jeśli komuś nie pasuje nocleg pod namiotami to już sam musi sobie poszukać noclegu w okolicy.

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody."

"Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz."

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

PostNapisane: 10 sie 2015, o 18:18  

Spowiedniczka

Nie będę zakładał nowego topicu to napiszę tutaj. Jakąś sesja rpg jest planowana na zlot? Ktoś by był w ogóle zainteresowany?

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 11 sie 2015, o 18:10  

Prorok

Powiem szczerze, że bardziej byłabym za LARPem fabularnym, zamiast typowego RPGa. Tzn. natłuczemy się w osobnym evencie :D A tutaj bym się skupiła na jakiejś dobrej przygodzie i grała :) Jak nie będzie komu wydumać aż takiej historii pod to, to można oczywiście zwykłego RPGa. My z Jaffarem oczywiście byśmy grali, jeśli uda się czasowo ze wszystkim ogarnąć :) A byłbyś chętny jako MG?

A tak przy okazji z innych ważnych spraw dotyczących zlotu:

Czy ktoś nie ma jeszcze miejsca w namiocie? Jeśli tak - proszę się do mnie lub do Niny zgłaszać, znajdziemy Wam coś!

Czy ktoś jeszcze nie określił mi się z przyjazdem (czy będzie i kiedy)? Wolałabym dostać taką informację, więc proszę odezwijcie się.

Poza tym, osoby które nie słyszały jeszcze - oficjalnie zlot zaczyna się w środę 19.08, ale co poniektórzy zaczynają zabawę od poniedziałku - jeśli macie możliwość wpadnięcia wcześniej, ZAPRASZAMY! ;)

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 15 sie 2015, o 00:03  

Nawiedzający sny

Potwierdzone info. Ja, Xan i Van będziemy o 7:01 we wtorek w Wejherowie ;)

#mieczprawdy:
Obrazek

Uzależniony od wielokropków...
"Talga Vassternich"

PostNapisane: 15 sie 2015, o 02:02  

Strażnik granicy

Jak się spóźnicie to koniec, od 7:02 już was nie przyjmujemy :D

#mieczprawdy:
Obrazek

PostNapisane: 8 wrz 2015, o 08:23  

Prorok

Kochani - emocje pozlotowe zdążyły opaść, zdjęcia każdy obejrzał, na filmiki sobie jeszcze poczekamy, ale chyba najwyższa pora podsumować tegoroczny zlot. Kiedy już emocje opadły mogę wreszcie napisać - Bardzo Wam dziękuje.
W tym roku udało nam się bardzo dużo zrobić - przede wszystkim konkurs, wyszedł moim zdaniem świetnie i tutaj ukłon głównie do Jarhema i Jaffara, za świetną organizację konkursów.
Udało nam się też zrobić warsztaty - były bardzo treściwe i nie wiem jak Wy ale główna kujonka wyniosła z nich bardzo wiele (nie tylko stos notatek ;)). Zresztą na konkursie było widać, że każdemu coś one dały :) Tutaj również podziękowania dla Jarhema i Jaffara - bardzo ładnie się do nich przygotowaliście i widać było że zrobiliście je w pełnym wymiarze, a nie byle odtrąbić obowiązek.
Udało się nam troszkę potłuc na miecze na plaży. Co prawda nie wszyscy wzięli w tym udział, no ale trudno, zdjęcia są ;)
Udało się nawet zbudować nam Pałac Ludów na plaży (tutaj niestety widziałam go tylko na zdjęciu), a także zaawansowany system kanalizacyjny :D
Udało się nawet zrobić mały event dla dzieciaków - Wielki Imperator został pokonany! (Tutaj również wielkie dzięki dla Jarhema za pomysł - dzieciaki bardzo dobrze to wspominają. Oraz dzięki dla Księżniczki Śliwki, za pomoc udzieloną dzieciom :))
Z roku na rok, coraz więcej osób nam się ładnie przebiera - super! Dziękuje Wam za to. Wy robicie na tych zlotach największy klimat!
No i przede wszystkim udało nam się znowu spotkać w rewelacyjnym gronie, powygłupiać się, pograć w bardziej i mniej przyzwoite gry, oraz wymyślić całą masę durnych tekstów które będą się za nami ciągnąć jeszcze długie lata :)
Także jeszcze raz Wam dziękuje! Było super! Dla takich zlotów warto coś organizować :)
A jak już skończyłam słodzić - będę wdzięczna za każdą opinię, tą pozytywną i negatywną. Przydadzą się by za rok było jeszcze lepiej ;)

P.S. Na zlocie ustaliliśmy że za rok widzimy się w Wiosce Fantasy (koło Przemyśla), o ile ostatni pożar nie poczynił za dużych szkód i będą chcieli nas przyjąć to plan ten pozostaje aktualny. Co do terminu będzie podany później (raczej na pewno będzie to sierpień), jednak szykujcie tydzień urlopu - na krócej tam nie jedziemy ;)

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 8 wrz 2015, o 18:40  

Strażnik granicy

Wszystko spoko tylko ten termin trzeba odpowiednio wcześniej zaklepać, żeby mieli nas już w planach.

#mieczprawdy:
Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1