Teraz jest 21 lis 2018, o 16:02

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pyrkon 2015
PostNapisane: 14 lut 2015, o 13:18  

Prorok

Wielkimi krokami zbliża się termin zgłaszania programów tj 21.02 Co do samego Pyrkonu wiemy, że na pewno coś zrobimy - po zeszłorocznym sukcesie nie ma mowy by było inaczej :)

I tak - co chcemy umieścić w programie? czy robimy tylko jedną prelekcje? Kto chciałby dołożyć swoją cegiełkę?

Ja oczywiście jak w roku ubiegłym postaram się zapewnić miejsce noclegowe dla ciężko pracujących konwentowiczów ;)

Ach i w tym roku Pyrkon wypada nam krótko przed majówką tj 24-26 kwietnia.

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

Tytuł: Re: Pyrkon 2015
PostNapisane: 14 lut 2015, o 14:49  

Nawiedzający sny

Jako rzekłem - mam plan, który zrodził się w mojej głowie po słowach Fena, którymi chciałem zatytułować swoją wypowiedź: "A może my jesteśmy zbyt agresywni?" :D Jak już ustaliliśmy - chwytliwy tytuł to podstawa - a ten ma ogromny potencjał. Mam małą wizję, ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie pomysły. Oczywiście nie musi być to nasz jedyny punkt programu :)

#mieczprawdy:
Obrazek

Uzależniony od wielokropków...
"Talga Vassternich"

PostNapisane: 14 lut 2015, o 17:47  

Mściwa

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką właśnie na temat Pyrkonu bo chciała się wybrać i pytała czy robimy jakąś prelekcje bo z Opolem nam nie wyszło. Miałam o tym napisać, ale Ela mnie wyprzedziła. To moja skromna osoba na 90% się wybiera. Więc możecie liczyć na moją pomoc. Oczywiście nawet załatwiłam nam jednego słuchacza. I owszem jestem za tym żeby nie pozostać tylko przy jednym punkcie programu. ;)

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody."

"Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz."

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

PostNapisane: 21 lut 2015, o 12:07  

Nawiedzający sny

Rozumiem, że to tyle w temacie zgłoszeń i dodatkowych pomysłów?

Edit: Pyrkon właśnie wrzucił info o przedłużeniu terminu składania zgłoszeń do przyszłej soboty. Bez tej wiedzy moje wizje są jeszcze bardziej klarowne, bo de facto były w trakcie formalizowania na dziś.

1. Wykład: Interaktywny wykład z nagrodami na temat podany powyżej. Jeszcze się zastanawiam nad czasem trwania, ale chyba jednak wybiorę krótszą opcję: 0:50h.

2. Konkurs: "To się nie może skończyć dobrze" - pseudowiedzówka o MP wzbogacona o nasz RPG :) Osoby ciekawe szczegółów zapraszam na chat :D

#mieczprawdy:
Obrazek

"Talga Vassternich"

PostNapisane: 21 lut 2015, o 18:08  

Prorok

Jak zwykle wszyscy kipią pomysłami :P Wydaje mi się że powinniśmy się pochwalić mapą, która jest bardzo efektowna. Może coś o tworzeniu jej? Choć tu niewątpliwie potrzebny by nam był Daikin :)

O RPGu też można dużo powiedzieć, chociaż na nim samym bym się nie skupiała, bo aż tak rewelacyjny nie jest i w sumie to w tej tematyce jesteśmy strasznymi noobkami (biorąc pod uwagę starych wyjadaczy których jest pełno na takich konwentach). Ale można się pochwalić ekp - tutaj podejrzewam że byłaby nam potrzebna pomoc Rajka.

Poza tym kwestie jakiś filozofii i wielkich przemyśleń o książkach - ja wymiękam, nie moja działka ;)

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 21 lut 2015, o 23:09  

Spowiedniczka

-Rola kobiety w MP.
-Ustroje polityczne Dhary i IŁ - porównanie z rzeczywistymi.
-Memento mori - poczuj śmierć na własnej skórze przekraczając granicę.
-Dawid kontra Goliat czyli walka partyzancka.

Takie tam wymyślone na szybko :P wydaje mi się, że dość akurat weszłoby to w te 50 minut które wymyślił Wisien. Tematy dość ogólne w które idzie wejść głębiej. ;) RPG tak jak Ela ja bym nie ruszał, gdyż co o tym powiesz? Że to w większości kalka kilku różnych systemów.

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 28 lut 2015, o 12:27  

Nawiedzający sny

Termin zgłoszeń mija dzisiaj o północy. Śmiało Xan - zgłaszaj :) Pojedziemy razem. A jak ktokolwiek zdecyduje się, żeby coś zgłosić - proszę o kontakt via sms - udzielę kilku ważnych uwag, które muszą się znaleźć w zgłoszeniu.

Informuję, że z powodu braku uwag/propozycji zmian co do moich wizji - zostały one zgłoszone mniej więcej tak, jak opisano powyżej.

Jeśli chodzi o RPGa - oprę się na uniwersalnych "zasadach" od czasu do czasu dorzucając coś unikalnego - naszego :) Zresztą etap tworzenia dopiero przede mną. Każdy może się przyłączyć, do czego serdecznie zapraszam :) Mamy dwa miesiące :)

#mieczprawdy:
Obrazek

"Talga Vassternich"

Strefa czasowa: UTC + 1