Teraz jest 17 gru 2018, o 00:27

Autor Wiadomość
 Tytuł: Więcej artykułów i działów.
PostNapisane: 29 gru 2010, o 12:17  

Niewolnik Jaganga

Witam.
Jestem na forum nowy ale już od dłuższego czasu odwiedzam stronę. Wcześniej głównie przesiadywałem na konkurencyjnej stronie :oops: i mam taką propozycję aby wprowadzić na portalu więcej kategorii może na przykład dział ebooki/audiobooki żeby przyciągnąć czytelników albo encyklopedię i tam podkategorie mapy, przedmioty itp. na pewno przyciągnęłoby to internautów. Kolejną sprawą jest, że może by tak modernizować portal (mam na myśli wygląd), błąd z wystającą Kahlan na logu (który był poruszany na forum) i może by tak zmienić tła kategorii, bo wyglądają trochę em.. prymitywnie, przestarzale i są takie niedokładne..
Mam też pytanie, czy jest aktualnie jakiś nabór, może na grafika albo redaktora newsów?
I może by tak więcej konkursów? :D
Pozdrawiam.

IQ: 127

Tytuł: Re: Więcej artykułów i działów.
PostNapisane: 29 gru 2010, o 13:09  

Wiedźma

Konkursy będą, jak to już wiele razy powtarzałam. Niestety mamy swoje ograniczenia :/
Co do tekstów i redakcji: każda ręka do pomocy się przyda. Na początek, jeśli masz propozycje lub o czymś wiesz, pisz do mnie :)

I do believe in fairies! I do! I do!

PostNapisane: 29 gru 2010, o 13:22  

Niewolnik Jaganga

A można by było zrobić ankietę co do tych grafik kategorii (chodzi mi o te tła w portalu na których jest napisane np. Konkurs) bo rażą w oczy i może forumowa graficzka by się tym zajęła jakby lud się zgodził, bo może tylko mnie to razi w oczy :P
Co do newsów to za bardzo nie mam, na pewnej stronie jest napisane że 28 grudnia Bridget Regan urodziła córkę i pisała o tym na twitterze ale więcej info nie znalazłem więc nie wiem czy to pewna informacja ..

PostNapisane: 29 gru 2010, o 13:28  

Ksieni

Żulusie! Jako forumowa graficzka poczułam się dotknięta. Nie lubię jak ktoś mnie krytykuje. ;P

Jeśli chodzi o kolor belek, czy ogólny wygląd strony to został on wybrany przez założycieli.

Mam nadzieję, że niebawem powstanie jakiś nowszy wygląd. Pomocna dłoń na pewno się przyda :) Możesz do mnie pisać w tej sprawie.

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:
Przewielebna Panno Ksieni, Dobrodziejko!
Tytuł w treści: Wasza Przewielebność
Cześć: Waszej Wielebność cześć wyraża
Podpis: uniżony sługa N.N.
Adres: Przewielebna Panna Ksieni Dobrodziejka Margoo

"I do not fear the truth"
- "Atlas chmur"

Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie.

Vincent van Gogh

"- To wódka? - Słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
- Na litość boską, królowo - zachrypał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"

Michał Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata"

PostNapisane: 29 gru 2010, o 13:57  

Niewolnik Jaganga

a może tak stronka na facebooku? Nie oszukujmy się facebook jest bardziej rozwinięty względem fanclubów niż nkusia..

PostNapisane: 29 gru 2010, o 14:04  

Ksieni

Mamy już stronkę na FB

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:

- "Atlas chmur"

Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie.

Vincent van Gogh

"- To wódka? - Słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
- Na litość boską, królowo - zachrypał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"

PostNapisane: 29 gru 2010, o 14:05  

Niewolnik Jaganga

Aha widzę :P

PostNapisane: 29 gru 2010, o 16:00  

Starszy Skryba

Oho - znalazł się pedancik...

Widzisz, kolego, tak to już jest, że konstruktywna krytyka bywa pożądana, ale w odpowiedniej formie. Na pewno nie robi się tak, że się na dzieńdobry krytykuje wszystko i pośrednio wszystkich. Proponuję ci, jak kiedyś będziesz miał okazję dostać pracę, w pierwszym dniu tejże pracy wytknąć błędy wszystkim pracownikom firmy, w tej liczbie dyrektorowi i prezesowi. Może cię nie zwolnią, ale szansę na pierwsze wrażenie stracisz bezpowrotnie. A pierwsze wrażenie ciągnie się za tobą bardzo długo, ja na przykład mam już to wrażenie bardzo mocno ugruntowane.
Więc może konkretniej:
Ty przez lupę tą Kahlan oglądałeś, czy masz rozdzielczość 640x480 ustawioną, że ci krzywo? W moim przypadku, tolerancja krzywizny jest jak najbardziej dopuszczalna. Może kiedyś Pani Margoo to zmieni, a jak nie zmieni, to też będzie super.
Zamieszczanie linków do ebooków i audiobooków jest niczym innym jak propagowaniem piractwa. Takich błędów administratorom strony, która współpracuje z wydawnictwem książek Goodkinda, nie wolno popełniać. Link do wydawnictwa, jak zapewne zauważyłeś, na stronie jest.
Encyklopedia jest, nie wiem jak mogłeś ją przegapić, skoro zauważyłeś krzywą Kahlan. Nie za bardzo natomiast wiem, jakie mapy można by w niej umieścić.
Określenie przez ciebie tła kategorii jako prymitywne, przestarzałe i niedokładne jest niczym innym jak obrazą autora tego tła. Nie widzę w tej twojej opinii słów 'moim zdaniem', więc wnoszę, że piszesz w imieniu ogółu. W takim wypadku obrażasz również mnie, bo ja mówiąc na ten temat nigdy bym podobnych słów nie użył. Może nie jem wybitnym estetą, ale mi jakoś te tła nie przeszkadzają w korzystaniu ze strony. U konkurencji widać belki są bardziej nowomodne oraz staranniej wykonane, pytanie tylko, dlaczego już u tej konkurencji nie bywasz?
Po co zgłaszasz się do redagowania newsów, skoro potem twierdzisz, że tak rzeczywiście to tych newsów nie masz? Moim zdaniem osoba wykonująca tą robotę czyni to kompetentnie.
Tak się składa, że aby zaistniał konkurs, musi być porządna motywacja w postaci nagrody. Etat sponsora jest wolny, zgłaszasz się?
Stronkę na FB udało ci się również przegapić, albo nie zadałeś sobie trudu, żeby sprawdzić czy istnieje. Moim zdaniem pierwsza pozycja w google podczas wyszukiwania frazy 'miecz prawdy' zachęca użytkowników do wejścia na stronę o wiele bardziej niż facebook, NK, twitter i cholera wie co jeszcze razem wzięte.
Jeżeli opisy znajomych w skórce GG są nieczytelne, polecam zmienić skórkę - na pewno wtedy będą lepiej widoczne.
Jeżeli coś pominąłem, przepraszam, na pewno nadrobię niedługo.

[edit] nadrabiam: a jak to się stało, że zapomniałeś wspomnieć o ikonach bombek przy działach forum, które mają zbyt duży stosunek szerokości do wysokości? Czy to jest do przyjęcia?

PS: całe szczęście że powstrzymałem się od pisania w tym temacie od razu po jego przeczytaniu, wtedy pewnie moja wypowiedź brzmiałaby zupełnie inaczej.

Pisałem własną ręką,
Rajek, Pierwszy Skryba.

Zaskakujący w smaku, zapachu i kolorze... Rajek. Orzeźwiający a delikatny, słodki a wyrafinowany, piwny a aromatycznie żurawinowy.
Czarny a czerwony.

PostNapisane: 29 gru 2010, o 16:20  

popieram Rajka, mi też jakoś nic tu nie przeszkadza, wiadomo że z czasem będziemy coraz lepsi ale żeby tak na dzień dobry wszystkich krytykować.. zero szacunku!

PostNapisane: 29 gru 2010, o 16:34  

D'Harański gwardzista

Rajek zgadzam się z tobą, chociaż nie szczędziłeś w swoim poście ostrych słów... :D uważam, że każdy ma prawo do krytykowania i pisania o swoich pomysłach, ale bez przesady, jak zauważyłeś, Żulusie, jesteś tu nowy, więc nie sądzę, żebyś wszystkie posty i tematy przeczytał, ja sama jestem na forum od niedawna, ale jakoś nic mi nie przeszkadza... Konkursy zresztą są i według mnie dobrze, że w nich są długie przerwy, bo to wzmacnia chęć na wzięcie udziału, bo jakby konkurs był codziennie to byłoby to bez sensu, nie mówiąc o stronie finansowej...
Uważam też, że to trochę niewłaściwe pisać w pierwszym zdaniu na forum, że przesiadywało się na konkurencyjnej stronie, bo my cię jeszcze nie znamy, a tak z wejścia wyrobimy sobie (przynajmniej ja) niezbyt pozytywną opinię...
co do ebooków/audiobooków to nie sądzę, żeby ktoś, kto nie czyta książek od razu poleciał czytać ebooka, zresztą, jak zauważył rajek to w pewnym sensie piractwo, bo jak ktoś czyta sobie w domu, bo nie stać go na książkę, albo coś podobnego to nie mam nic przeciwko, ale publikowanie ma jakiejś stronie to przesada...
co do FB, Nk itd. to, rajek również przyznaję ci rację, co do ostatniej literki... :)

Nikt cię Żulusie nie zmusza do pisania na tym forum, a jeżeli chcesz czegoś więcej od pisania postów, to może nie ograniczaj się do to i to mi nie pasuje, jak jakieś rozkapryszone dziecko, któremu nic nie pasuje...

Jeżeli, coś z mojej wypowiedzi cię obraziło to sorry, ale ja tylko napisałam, co o tym wszystkim myślę i mam nadzieję, że zanim następnym razem coś napiszesz, co może kogoś obrazić to się zastanowisz (bo poczułam się urażona, bo mi na przykład wygląd forum się podoba, więc w pewnym sensie zasugerowałeś, że jestem jak forum "przestarzała i niedokładna")...

Nikt nie jest doskonały... Chociaż nie, był taki jeden gość, ale go zabiliśmy...

PostNapisane: 29 gru 2010, o 16:52  

Niewolnik Jaganga

Tak się składa że pisałem z Margoo i wieczorem będę z nią rozmawiał na temat wyglądu strony i zgodziła się abym wysłał jej moje propozycje co do zmiany wyglądu.
Dziękuje za tak miłe przywitanie Rajek i chris , witam na mojej czarnej liście.
Dziękuje. Do widzenia.

PostNapisane: 29 gru 2010, o 16:57  

Ksieni

Prawda jest prawdą, że nie powinno się krytykować gospodarzy od progu. Ale moim zdaniem świeża krew się przyda. Może akurat będę mogła wykorzystać jakieś pomysły Żulusa? Ja jestem otwarta i mimo tego, że na początku poczułam się dotknięta, to powstrzymałam emocję i zaczęłam myśleć jak wykorzystać nowe możliwości :D

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:

- "Atlas chmur"

Vincent van Gogh

PostNapisane: 29 gru 2010, o 16:59  

Poszukiwacz Prawdy

Zedd Żulus Zorander napisał(a):
Dziękuje za tak miłe przywitanie Rajek i chris , witam na mojej czarnej liście.
Dziękuje. Do widzenia.

Samemu krytykować to fajna sprawa nie, ale jak już ciebie skrytykują to już nie jest tak fajnie. Takim podejściem pokazujesz tylko swoją niedojrzałość. Mnie też możesz wpisać na tą swoją liste bo zgadzam się z Rajkiem i Chrisem w 100%. Możesz sobie jeszcze oznaczyć nas na forum jako wrogów
Co do wyglądu to uważam że nasz jest o wiele lepszy od poszukiwacza.

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 29 gru 2010, o 17:28  

Niewolnik Jaganga

Chyba napiszę do Admina żeby zmienił mi nick na samo Żulus xd
Margoo ty możesz?

PostNapisane: 29 gru 2010, o 18:43  

Starszy

Cóż, Rajek w zasadzie przelał wszystkie moje myśli(sam nie miałem czasu wcześniej tego napisać), które pojawiły się po przeczytaniu pierwszej wypowiedzi Żulusa, w swojego posta, więc nie ma sensu nic dodawać. Wparowałeś tu człowieku i w pierwszym poście skrytykowałeś pracę naszej Ksieni, wyłapałeś jakieś minimalne błędy, które absolutnie nikomu wcześniej nie przeszkadzały(bo nikt ich nie widział... zresztą nadal nie wiem o co Ci chodzi z tą Kahlan, bo u mnie wygląda w porządku) oraz takie, które w ogóle nie istnieją(brak encyklopedii). Dobrze, że chociaż napisałeś "witam" zanim zbluzgałeś to forum, więc jest plus :) No, ale na pocieszenie pozostaje fakt, że skoro nie najlepiej zacząłeś to teraz możesz piąć się tylko w górę ;)

All men must die

PostNapisane: 29 gru 2010, o 19:49  

D'Harański gwardzista

No, wpadł tu i skrytykował może wszystko, tym samym jednak dając tak zwanemu kierownictwu forum ogląd na to, co się może jednym podobać, innym nie.

Zgadzam się więc, że gdy ktoś wpada niczym amerykańska rakieta i torpeduje wszystko, nie jest to sytuacja miła i chyba tylko służy podniesieniu ego "rakiety" :P

Z drugiej strony krytyka krytyki przez Administrację też jest mało dojrzała, a każdy Admin tak postępował na każdej stronie na jakiej byłem. W końcu Zedd musiał jakoś pokazać swoje zdanie i obecność - trudno, żeby od razu potajemnie pisał na GG do Admina.

"Nic nigdy nie jest łatwe i proste"

PostNapisane: 29 gru 2010, o 20:08  

Ksieni

Rutku. Powiedz mi czy moja krytyka była nie dojrzała? I którą to Administrację miałeś na myśli?
Może poprzyj to jakimś cytatem?

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:

- "Atlas chmur"

Vincent van Gogh

PostNapisane: 29 gru 2010, o 20:30  

Cóż ja się zgadzam z Rajkiem i Chrisem, z tego po prostu powodu, że moim zdaniem powiedziałeś to wszystko w taki sposób, że Margoo mogła się poczuć urażona. Zawsze zanim kogoś o cokolwiek oskarżę zastanawiam się jak ja bym się zachowała na jego miejscu. Na pewno bym na dzień dobry nie napisała co mi się nie podoba w sposób niegrzeczny. Natomiast postawa Margoo jest godna naśladowania moim zdaniem, bo ja bym się chyba wkurzyła. A dopiero potem myślała o wykorzystaniu wszystkich pomysłów. Ale to jestem ja :D. Także szacun Ksieni.

No a mi się tutaj wszystko podoba. Po prostu. Wiadomo że komuś się może nie podobać, ale forma jest ważna. I wyczucie.

PostNapisane: 30 gru 2010, o 00:15  

D'Harański gwardzista

Margoo napisał(a):
Rutku. Powiedz mi czy moja krytyka była nie dojrzała? I którą to Administrację miałeś na myśli?
Może poprzyj to jakimś cytatem?

Akurat tu nie miałem na myśli Ciebie - Admin mówiłem ogólnie w stosunku do tego co obserwowałem. Wybacz, jeśli odniosłaś to do siebie :)

PostNapisane: 30 gru 2010, o 02:51  

Starszy Skryba

W takim razie Rutku zupełnie niechcący się pomyliłeś, gdyż np ja nie pełnię na tym forum żadnej administracyjnej, lub innej, funkcji.

Pisałem własną ręką,
Rajek, Pierwszy Skryba.

Zaskakujący w smaku, zapachu i kolorze... Rajek. Orzeźwiający a delikatny, słodki a wyrafinowany, piwny a aromatycznie żurawinowy.
Czarny a czerwony.

PostNapisane: 30 gru 2010, o 11:19  

D'Harański gwardzista

A więc zwracam honor, widocznie zasugerowałem się przeszłymi wydarzeniami :P :)

PostNapisane: 31 gru 2010, o 17:18  

D'Harański gwardzista

MordSith napisał(a):
Cóż ja się zgadzam z Rajkiem i Chrisem, z tego po prostu powodu, że moim zdaniem powiedziałeś to wszystko w taki sposób, że Margoo mogła się poczuć urażona. Zawsze zanim kogoś o cokolwiek oskarżę zastanawiam się jak ja bym się zachowała na jego miejscu. Na pewno bym na dzień dobry nie napisała co mi się nie podoba w sposób niegrzeczny. Natomiast postawa Margoo jest godna naśladowania moim zdaniem, bo ja bym się chyba wkurzyła. A dopiero potem myślała o wykorzystaniu wszystkich pomysłów. Ale to jestem ja :D. Także szacun Ksieni.

No a mi się tutaj wszystko podoba. Po prostu. Wiadomo że komuś się może nie podobać, ale forma jest ważna. I wyczucie.

Mi też się wszystko podoba. Zgadzam się z Rajkiem i Chrisem.Brawa dla Margoo!!!(za wyrozumiałość) Cóż Mord-Sith są do siebie podobne bo ja też bym się wkurzyła.

Jestem ulubienicą Lorda Rahla

PostNapisane: 1 sty 2011, o 18:22  

Generał

a ja nie rozumiem czemu się tak go uczepiliście
chłopak tylko chciał pomóc i wytknąć parę rzeczy, które go raziły

przecież zgłosił chęć dołączenia do redakcji ;)

takim odzewem tylko go zrazicie

PostNapisane: 1 sty 2011, o 18:25  

Poszukiwacz Prawdy

Chodziło nam tylko o to jak to zrobił, o nic innego
Po za tym co to za członek redakcji który zraza po kilku słowach

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 1 sty 2011, o 20:32  

Impuls napisał(a):
a ja nie rozumiem czemu się tak go uczepiliście
chłopak tylko chciał pomóc i wytknąć parę rzeczy, które go raziły

przecież zgłosił chęć dołączenia do redakcji ;)

takim odzewem tylko go zrazicie

Jak tak to trzeba było "zwrocić uwagę" (dodam, że w sposób grzeczny) a nie "wytykać". Bo wytykanie do grzecznych czynności nie należy niestety. No a do tego nie wygląda mi na zrażonego.

Strefa czasowa: UTC + 1