Teraz jest 14 gru 2017, o 07:21

Autor Wiadomość
 Tytuł: Marzenia
PostNapisane: 21 wrz 2011, o 13:16  

Poszukiwacz Prawdy

Na pewno każdy z was w głębi serca ma jakieś marzenie które chciałby spełnić. Może byście je zdradzili? Nieważne czy są takie zwykłe czy szalone liczy się to że jakieś się ma :D
To żeby zachęcić podzielę się swoimi dwoma marzeniami.
Po pierwszej chciałbym mieć dom z ogromną biblioteką pełną książek, tak by zawsze można było sobie poczytać.
Drugim natomiast jest wziąć samochód i pojechać w wycieczkę po całej Europie. Zwiedzać co się chce, gdzie się chcę i kiedy się chce. Nie być ograniczony ofertami biur podróży. Po prostu wsiąść i pojechać przed siebie nie martwiąc się co będzie dalej.

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

Tytuł: Re: Marzenia
PostNapisane: 21 wrz 2011, o 19:29  

Łowca

Marzeń mam sporo, dlatego żeby nie zanudzać wymienię trzy.

1.Tak jak Eruanno mieć dużą bibliotekę, w ogóle dużo książek. Przede wszystkim fantastyczne, przygodowe i horrory.
2.Wyjechać do Bazyli lub Portugalii, bo moja największa pasja jest związana z tymi miejscami, a co za tym idzie poznać język, którego już troszeczkę się uczę ;)
3.No i chyba takie największe: od zawsze interesuje się muzyką, a przede wszystkim śpiewaniem. Na dyskotekach, imprezach szkolnych mogłam się trochę wykazać. Cały czas coś tam sobie nucę tylko to już nie jest to samo. Marzę o tym, abym znów była częścią muzyki, tego co od zawsze mnie interesuje.

Jest tego jeszcze trochę, ale jednak za dużo, więc sobie odpuściłam.

Niech cię moc pochłonie...

PostNapisane: 21 wrz 2011, o 19:52  

Generał

Och te marzenia, jest ich za dużo by się spełniły ale jednym z nich jest mieć domek umeblowany w stylu japońskim i ogródek z tulipanami, poza tym wycieczka po świecie z Sooskiem, odwiedzić najpiękniejsze miejsca jak: plaża na Hawajach, czuć ten delikatny piasek i widzieć czyściutką wodę :)
Ostatnio rozmawiałam z Sooskiem, że najchętniej lecieć na księżyc i stamtąd oglądać naszą Planetę :)
Największym marzeniem jest to by zasłynąć w tańcu, uwielbiam to, a nikt tego nie zobaczy, bo mam zbyt dużą tremę przed występami publicznymi :)

"Why is it that whenever someone says 'with all due respect' they really mean 'kiss my ass'?”

I feel small but so are stars from a distance
Confessor

PostNapisane: 22 wrz 2011, o 17:53  

Starszy

Hmm, marzę o wielu rzeczach, od tych drobnych jak chociażby nauczyć się w końcu grać na gitarze po te większe czyli zamieszkać z Kirą w domku, o którym to wspomniała. Z dala od miejskiej dżungli i od hałasu, mieć tuż za domem małą polankę, na której to można by obserwować nocne niebo, oraz mieć tam nasze małe prywatne kino samochodowe, gdzie oglądalibyśmy filmy w naszej czarnej Impali :) Wsiąść kiedyś we dwoje do tej samej Impali, włączyć muzykę i wyruszyć w podróż po świecie, bez żadnego większego planowania. Po prostu wędrować tam gdzie w danej chwili będziemy mieli ochotę być i nie martwić się o nic więcej. Na razie właśnie to przyszło mi do głowy, ale jeszcze na pewno coś tu kiedyś dopiszę ;)

All men must die

PostNapisane: 29 wrz 2011, o 09:18  

Ksieni

Pod przymusem ze strony Mord-Sithka i ja napisze jakie mam marzenia, choć nie raz już o tym wspominałam.

Marzenia - temat rzeka, mam ich całe mnóstwo. Od czego by zacząć? Hmmm...
To może od tych, które raczej w najbliższej przyszłości się nie spełnią... Marzę, żeby pojechać na Alaskę, zobaczyć zorze polarną, napawać się pięknem tamtejszej natury. Równie mocno marzę, aby kiedyś zwiedzić Skandynawie. Pomieszkać w drewnianym domku, posiedzieć w saunie, a później przy kominku. Zobaczyć fiordy. Kolejnym miejscem jest Islandia. Już dawno zakochałam się w tej wyspie. Można powiedzieć, że ona jest moim odzwierciedleniem :D Piękna ;P , pozornie spokojna, ale w głębi pełna napięć. :) To miejsca, które najbardziej mnie przyciągają, a poza nimi... Egipt, Grecja, Polinezja! Ale tam tylko na krótko, bo nie znoszę upałów :D

A z przyziemnych marzeń. Święty spokój. Możliwość godnego życia (bo w Polsce o to trudno). Domek na wsi z ogrodem, pracownią i duuuużą kuchnią z bajerami do wypieku ciast. Super komp, który nadaje się do tworzenia grafiki. Urlop dwa razy w roku w polskich górach, obojętnie których, byle można było wędrować!

No! To chyba tyle. Te bardziej osobiste marzenia zostawię dla siebie i dla tych, którzy zasłużą, żeby o nich usłyszeć ;P

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:
Przewielebna Panno Ksieni, Dobrodziejko!
Tytuł w treści: Wasza Przewielebność
Cześć: Waszej Wielebność cześć wyraża
Podpis: uniżony sługa N.N.
Adres: Przewielebna Panna Ksieni Dobrodziejka Margoo

"I do not fear the truth"
- "Atlas chmur"

Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie.

Vincent van Gogh

"- To wódka? - Słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
- Na litość boską, królowo - zachrypał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"

Michał Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata"

PostNapisane: 29 wrz 2011, o 20:25  

D'Harański gwardzista

Oj marzeń to ja mam bardzo dużo :)

- Zwiedzić Skandynawię :)
- napisać pracę licencjacką na mój wymarzony temat
- I zamieszkać w pewnym miejscu, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia :) ( a jeśli nie zamieszkać to często przebywać)

"Master!
Apprentice!
Heartborne, 7th Seeker
Warrior!
Disciple!
In me the Wishmaster"

PostNapisane: 24 paź 2011, o 00:34  

Na dobry początek napiszę, że moim największym marzeniem jest to by moje całe życie było nadal takie mega świetne jak jest. xD A pofantazjuję sobie poźniej, dużo tego jest. Ale staram się nie wybrzydzać i nie wymyślać wielkich cudów, bo i tak jestem cholernie wielką szczęściarą będąc tym kim jestem i mając takie życie jak mam ;)

PostNapisane: 24 paź 2011, o 11:59  

A ja marzę o fajnym chłopcu! :lol:

PostNapisane: 24 paź 2011, o 22:09  

Spowiedniczka

soosek ma gust do samochodzików. ;) A jeśli takie cacuszko ma jeszcze zawieszenie hydrauliczne to już w ogóle kosmos. :) Marzeń mam wiele, zależy od humoru, ale z tych ciekawszych to:

-Działający karabin z czasów II WŚ z dużym zapasem amunicji. :D Generalnie interesuje mnie Radziecki Mosin-Nagant, M1 Carbine lub M1 Garand (charakterystyczne, metaliczne "ting!" po wystrzeleniu magazynka. Miodzio!)

-Jak wspomniałem na początku, taką Impalę lowrider. Na pewno nie ma nic lepszego jak pobujanie się i to dosłownie w starym samochodzie, który ma duszę. :)

-Wycieczka na Karaiby, sprzęt do nurkowania i łopata (która została na brzegu). Nurkowanie w poszukiwaniu zatopionych wraków i tego co tam zostało (MONETY! WIĘCEJ MONET!). A łopatę hmm... może przesadziłem, musiałbym wiedzieć gdzie kopać... to do tego wykrywacz metalu i cacy. ;)

- Zwiedzanie ruin. Szczególnie Indian prekolumbijskich. Coś jak te które odwiedza Pani Lara Croft. Tak, tak, wiem że to fikcja, ale pomarzyć wolno. :D Nie, nie liczę na jakieś magiczne artefakty, sam zapach takiego starego kamienia i jakieś inskrypcje w zupełności wystarczą. Lubię archeologię, jakbym miał odpowiednie fundusze to bym sobie zorganizował taką wyprawę poszukiwawczą.

-Podróż na Marsa, albo gdzieś w przestrzeń kosmiczną. To takie futurystyczne, bardzo, pewnie nie dożyję takich technologii. (chociaż kto wie? idzie to w miarę szybko)

Na razie to tyle, pewnie, jest jeszcze więcej, ale dość śmiechu na dzisiaj. :D

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 11 gru 2013, o 04:14  

Nawiedzający sny

Temat, który w sumie mógłby się nazywać Bucket List. Czytałem ostatnio bardzo dobrze zrobioną listę takich marzeń i dało mi to do myślenia... Doszedłem do wniosku, że zatrważająco dużo rzeczy związanych było by z frommowskim "mieć". Postanowiłem więc to zmienić i zacząłem tworzyć swoją listę w oparciu o "być". Gdy tylko skończę - podzielę się. Na chwilę obecną mogę się podzielić kilkoma rzeczami z listy "mieć", jako że w ostatecznym rozrachunku zamierzam ją wyzerować (aczkolwiek do ich spełnienia też będę dążył):

- marzę by mieć ukryty pokój za półką z książkami w moim przyszłym domu,
- marzę by mieć samochód w stylu Toyoty Invincible,
- marzę by mieć przynajmniej tyle, żebym nie musiał martwić się o przyszłość tych, którzy będą dla mnie najważniejsi...

#mieczprawdy:
Obrazek

Uzależniony od wielokropków...
"Talga Vassternich"

PostNapisane: 28 mar 2014, o 22:12  

Mściwa

Marzenia...
- jak większość ludzi marzę by zwiedzić świat albo przynajmniej po części( Australię, Nową Zelandię, Anglię, Brazylię, Portugalię, Włochy, Francję, Hiszpanie, Kanadę i USA ) mieć gdzieś w ciepłych krajach dom by odlecieć jak te bociany na zimę,
- chce mieć piękny, skromny domek na wsi z dużym pięknym ogrodem takim jak w lekturze "Tajemniczy Ogród" czytanej w dzieciństwie.
- a z takich szalonych to chciałabym skoczyć na bungee, odwiedzić Las Vegas i udzielać ślubów na niby :P

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody."

"Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz."

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

PostNapisane: 28 mar 2014, o 23:29  

Starszy

Raczej jestem osobą przyziemną, żyje chwilą x) z tych wygórowanych to oczywiscie ze marzy mi sie domek w górach nad jeziorkiem, jak pisałem w hobby to objechać polske, rowerkiem do Jerozolimy i Barcelony i oczywiscie zwiedzić te piękne miejsca mo i chyba tyle x)

TALGA VASSTERNICH
VENI VIDI VICI
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach

PostNapisane: 5 sty 2016, o 14:42  

Generał

Z wiekiem wszystko się u mnie zmieniło, a marzenie stały się bardziej realne? Podróże nadal zostały, kto by nie chciał zobaczyć kawałka świata, nawet najmniejszego skrawka. Jednakże od kiedy pokochałam sporty ekstremalne (już jakiś czas temu), to i moje marzenia zaczęły się z tym wiązać. Chciałabym jechać w góry, tak wiem, jak można było nie jechać tam. Zdarza się, nie było okazji, nie było z kim. Skok na bungee, to jest coś, co chcę zrobić w najbliższych latach, przy okazji będzie to pokonanie własnej fobii jaką jest...lęk wysokości. Trochę adrenaliny potrzeba każdemu. Dalej chciałabym wspinać się, zacząć od zwykłych ścianek, aż w końcu spróbować na jakimś większym obiekcie. No i ostatnie dwa marzenia, może jest ich trochę, ale liczę, że chociaż jedno da się zrealizować...spełnić.
"Zapewnij swoim dzieciom niezapomnianą przygodę na łagodnych falach Dunajca" czyli spływ kajakiem. Nie mówię, że ma to być od razu akcja jak z filmu "Dzika Rzeka", zadowoli mnie coś delikatniejszego. Na koniec zostaje coś, na co będę czekać bardzo długo, ale warto. Mianowicie skok spadochronowy. Chyba wtedy największa adrenalina będzie, najwięcej emocji i największe zadowolenie :)

"Why is it that whenever someone says 'with all due respect' they really mean 'kiss my ass'?”

I feel small but so are stars from a distance
Confessor

Strefa czasowa: UTC + 1