Teraz jest 17 wrz 2019, o 22:45

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak się zaczeła wasza przygoda z Mieczem Prawdy
PostNapisane: 10 maja 2012, o 23:56  
Nowicjusz(ka)

Nie tyle co od niej tylko była na jej biurku - akurat MP należał w sumie do jej męża (o dziwo jest leśniczym czy coś tam z lasami;d) - ale to prawda dzięki niej przewinęło się przez moje rączki parę ciekawych książek - na lekcjach można było czytać i nic nie mówiła na to:)

PostNapisane: 9 cze 2012, o 15:48  
Łowca

Ja się pierwszy raz spotkałem z MP jakieś 4 lata temu. Zalozyli u mnie Cyfre+ i skacze sobie po kanalach zaciekawil mnie kanal SciFi Channel (Teraz SciFi Universal) ogladam a tu nagle Bum zwiastun Miecz Prawdy od razu mi sie spodobał! Ogladalem wszystkie odcinki z powtorkami potem widze a tu na TVP1 Leci wow no ale niestety z II sezonu nie pokazali 'Polska' xd to sprowokowalo mnie do czytania 3czesc jest extra.

PostNapisane: 10 cze 2012, o 13:23  

Fensigliere

Adi napisał(a):
adamos napisał(a):
Ja sie pierwszy raz spodkalem z MP jakies 4 lata temu

Pisze się "spoTkałem".

Adi, bardzo się ciesze, że dbasz o poprawność naszego języka, ale są tu od tego ludzie i wcale nie musisz się tym zajmować.
Poprawiłem błąd, jak i parę innych literówek, a Wasze nic nie wnoszące posty kasuje.

"Pamiętaj chłopcze, że człowiek rozumny zawsze woli stać na uboczu, gdyż świat znacznie lepiej widać, kiedy samemu jest się skrytym w mroku."

PostNapisane: 27 sie 2013, o 13:55  

Starszy

Moją przygode z MP zaczełem dzieki tvp1 kiedys przezucajac konały natrafiłem na LotS z począdku myslałem ze to film ale po kilku dniach ponownie wertuje kanały i patrzę co to druga część wszedłem na telegazete i okazało się że to serial ale niestety bodajże 11odcinek zaraz na yt znalazłem całe dwa sezony tak mnie wciągło ze chciałem więcej zobaczyłem ze to niby adaptacja MP więc postawiłem przeczytać powieści z począdku wielkość tej sagi mnie przeraziła niezabardzo lubiłem czytać a książka dwustustronna była szczytem moich możliwości, postanowiłem podiąc wezwanie i ku mojemu zdiwieniu pierwsze tomy przeczytałem jednym tchem czytałem w kazdej wolnej chwili moje zycie opierało sie na czterych rzeczach szkoła czytanie jedzenie spanie poczym miałem krótki zastuj i niemiałem jak sie do niej zabrać w koncu się udało i teraz noce zarywam:) pół czytam a przez drugie pół nie umie spać

TALGA VASSTERNICH
VENI VIDI VICI
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach

PostNapisane: 19 paź 2013, o 20:16  

Mściwa

Moja zaczęła się trochę dziwnie bo od piosenki Within Temptation - Are You the One . Pod piosenkę był podłożony właśnie urywek Lots i tak zaczęłam szukać informacji na ten temat. Na yt znalazłam serial, oglądałam po kilka odcinków dziennie. Potem dowiedziałam się o książkach. Szybko poleciałam do swojej ulubionej biblioteki, a co się okazało, że niestety ich tam nie ma. Zrezygnowana wróciłam do domu, postanowiłam że poszukam w necie no i znalazłam kilka tomów. Od razu zabrałam się za nie. Jednak takie czytanie mnie nie fascynowało. Stwierdziłam, że odwiedzę inne biblioteki i tam je znalazłam. Wybrałam się też do księgarni i powoli zakupiłam pojedyncze tomy. Teraz z upragnieniem oczekuję kolejnej części.

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody."

"Możesz zniszczyć tych, co mówią prawdę, lecz prawdy nie zniszczysz."

"Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry"

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1