Teraz jest 21 lis 2019, o 23:27

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak się zaczeła wasza przygoda z Mieczem Prawdy
PostNapisane: 27 wrz 2010, o 15:36  

Niewolnik Jaganga

Wiesz jak to jest z siostrami mroku..... często stwarzają pozory ;)

"Najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody"

PostNapisane: 10 paź 2010, o 22:22  
Nowicjusz(ka)

Moja przygoda z Mieczem Prawdy zaczęła sie jakieś 2-3 lata temu, w wakacje. Z racji tego, że dużo czytam, nowe książki kupuję/wypożyczam dość często. Poszłam więc do księgarni z zamiarem kupienia książki, którą będę czytała długo:) Stanęłam w tym celu przed półką z fantastyką, spojrzałam, i rzuciła mi się w oczy seria GRUBYCH tomów. Otwarłam jeden z nich -a tam czekała na mnie zwykłej wielkości czcionka (tutaj nie napiszę co myślę o wydawnictwach które zwiększają objętość książek za pomocą czcionki rodem z "mojej pierwszej czytanki", pozostawiam to waszej wyobraźni). Oczy mi się zaświeciły, chwyciłam pierwszy tom i natychmiast pobiegłam do kasy.

Jakież było moje rozczarowanie, kiedy książka okazała się tak dobra, że wcale nie starczyła mi na dłużej i musiałam się wybrać po kolejny tom:D

You’re an idiot, babe
It’s a wonder that you still know how to breathe

PostNapisane: 16 paź 2010, o 15:49  
Nowicjusz(ka)

To było jakieś ...ok 4-5 lat temu. Z braku fajnej książki do czytania, koleżanka pożyczyła mi z polecenia innej "Pierwsze Prawo Magii", tytuł mnie bardzo intrygował. Przeczytałam i byłam wniebowzięta, lecz później,ani nie kupiłam ,ani nie wypozyczyłam reszty tomów,gdyż zajeta byłam swoimi sprawami.
Mineły 3 lata, zapomniałam o Mieczu Prawdy, któregos razu natknełam się na serial MP w tv. Strasznie mnie intrygował serial i przysięgałam,ze znam te postacie. Dopiero rok temu klepnełam się w czoło. Przecież to była opowieść o Richardzie, Kahlan i Zedd'e~! :P 2 tyg temu naszukałam się w Empiku Pierwszego Prawa Magii. Obecnie jestem przy końcu Tomu, żąłuję,że wcześniej,byłam zakręcona taka. Przymierzam się na drugi tom :)
A forum znalazłam przypadkiem. Nie szukałam żadnego forum. Zupełnie co innego. klinknęłam, zobaczyłam i tak tutaj jestem od paru minut już :D Wujek Google rlz.
Pozdrawiam!

Ludzie są głupcami wierzącymi w to, w co chcą wierzyć.

PostNapisane: 16 paź 2010, o 16:54  
D'Harański gwardzista

oglądałem telewizję i zobaczyłem jakiś serial fantasy- przygodowy, które bardzo lubię i zacząłem sobie ("se"?!) oglądać. nie oglądałem tylko odcinka 14, lecz od tego jest YouTube:P

//Małe litery na początku zdań mogę jeszcze jakoś przeżyć, ale błędy to Ci chyba się podkreślają podczas pisania? Jeśli nie zainstaluj najnowszą przeglądarkę. Jeśli zamierzasz napisać posta, zrób to porządnie. Margoo

A to czym żyję, to doświadczenie, nie łzy".

PostNapisane: 16 paź 2010, o 19:14  
Łowca

Bartek Rahl napisał(a):
ogladalem telewizje i zobaczylem jakichs serial fantasy- przygodowy, ktore bardzo lubie i zaczalem se ogladac. nie ogladalem tylko odcinka 14, lecz od tego jest YouTube:P

Kup ,, se " słownik , ja kiedyś oglądałem w telewizji wszystkie odcinki 1 sezonu na tvp , potem kupiłem sobie książke .

PostNapisane: 17 paź 2010, o 17:40  

Nowicjusz(ka)

Najpierw obejrzałam serial i po prostu się w nim zakochałam. Potem sięgnęłam po książki i doszłam do wniosku, że przewyższaja serial pod każdym względem. Teraz jestem skończoną fanką cyklu "miecz prawdy". Już nie mogę się doczekać jak Goodkind wyda kolejna część nowej serii.

Uczucia rządzą rozumem.

PostNapisane: 21 paź 2010, o 15:19  

Nowicjusz(ka)

Jak zwykle nie miałam co robić u babci, więc puściłam TV i skakałam po kanałach. Dziwnym trafem kiedy palec mnie zaczął boleć od ciągłego naciskania na przycisk, zatrzymałam się a kanale Sci-Fi. Leciał akurat MP. No i tak się zaczęło ;D

Dlaczego wszystko jest inne niż się wydaje...?

PostNapisane: 21 paź 2010, o 15:41  

Strażnik granicy

No to ja też napisze.

Było to...hmm...wiele lat temu, kiedy to seria składała się jeszcze tylko z 5 tomów. Akurat skończyłem po raz których czytać "Władcę Pierścieni" i narzekałem że nie mam co czytać. Kolega z klasy powiedział ze ma podobną książkę i pożyczył mi PPM. Nie byłem za bardzo przekonany (nie znany autor, nie słyszałem nigdy o tej książce), ale z braku czegoś innego zacząłem czytać. Książka od razu mnie wciągnęła i "pochłonąłem" ją w parę dni. Zaraz potem udałem się do księgarni po następny tom. Zanim skończyłem pierwsze 5 pojawiła się ku mojemu zachwytowi "Nadzieja Pokonanych" . Problem pojawił się po przeczytaniu NP, ponieważ na następny tom musiałem czekać około roku. Po pół roku oczekiwania, nie wytrzymałem i zacząłem czytać serię od początku. Dobrze się zgrało, bo akurat kończąc ponownie NP trafiłem na premierę "Filarów Świata". Wtedy to takie postępowanie weszło mi w nawyk i zawsze jakiś czas przed premierą kolejnego tomu zaczynałem całą serię od początku. I tak na dzień dzisiejszy pierwsze 6 tomów mam przeczytane po 6 razy i właśnie zacząłem PPM po raz 7 :)

Ot i moja historia :)
Pozdrawiam

PostNapisane: 17 lis 2010, o 22:06  

Ksieni

Eruanno napisał(a):
Prosze przestać pisać nie na temat
Mario napisał(a):
Skoro ten temat i tak zostanie przez modernatorów doprowadzony do porządku to też napisze coś od siebie: @Eruanno na tym forum są aktywni modrnatorzy i pani admin, więc nie musisz ich wyręczać :)
Eruanno napisał(a):
Wiem Mario ale poczuwam się do odpowiedzialności bo sam założyłem ten temat ;)

Dziękuję Eruanno za spostrzegawczość, ale jak już wcześniej pisałam, jesli ktoś ma wątpliwości co do danego postu, proszę pisać do mnie bądź do Pati na PW i podać linka do niego. A my już sobie poradzimy. A jak wy robicie tak, że piszecie kolejne niepotrzebne posty, to ja mam dwa razy więcej pracy. :(

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:
Przewielebna Panno Ksieni, Dobrodziejko!
Tytuł w treści: Wasza Przewielebność
Cześć: Waszej Wielebność cześć wyraża
Podpis: uniżony sługa N.N.
Adres: Przewielebna Panna Ksieni Dobrodziejka Margoo

"I do not fear the truth"
- "Atlas chmur"

Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie.

Vincent van Gogh

"- To wódka? - Słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
- Na litość boską, królowo - zachrypał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"

Michał Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata"

PostNapisane: 19 lis 2010, o 10:58  

Łowca

Kiedyś oglądając reklamy na TVP1 trafiłam akurat na tą mówiącą o nowym serialu 'Miecz Prawdy'. Więc z ciekawości oglądnęłam jeden odcinek, potem drugi, no i muszę powiedzieć, że serial spodobał mi się, więc za którymś tam odcinkiem dokładnie posłuchałam lektora na początku odcinka, mówiącego na jakiej podstawie nakręcono serial. Resztę informacji doszukałam w internecie i odwiedziłam bibliotekę. Tym sposobem jestem teraz na 9. części i na pewno na niej nie zakończę. : )

"Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać."

PostNapisane: 22 lis 2010, o 14:03  

Łowca

U mnie zaczęło się na tym, że tata dał mi okropnie zniszczony egzemplarz PPM. Nie kwapiłam się zbytnio do przeczytania owej pozycji. W końcu wyjechałam na wakacje i mimo że nie byłam pozytywnie nastawiona do książki, to pod ręką miałam jedynie ją. Dzieło przeczytałam z zapartym tchem, a potem no cóż... Byłam na głodzie. W końcu tata mnie uratował i przywiózł ,,Kamień łez". Teraz oczekuję na ,,Duszę ognia", którą dostanę już w weekend. :)

Sometimes I tremble
Like a little child
That faces morning
With a broken smile
Sometimes I crumble
When the shades unfurl
Sometimes I feel that
I could rule the world

PostNapisane: 4 gru 2010, o 10:48  

D'Harański gwardzista

No więc jakieś dwa lata temu szukałam w telewizji czegoś ciekawego, bo kochany braciszek zajął mi kompa. Zatrzymałam się na TVP1, gdzie akurat leciał Miecz Prawdy - ten odciek, jak może ktoś kojarzy, z świątynią co szukali Księgę Opisania Mroków. Obejrzałam i spodobało mi się. 10 minut przed końcem odcinka komputer był wreszcie wolny. Na jakiś czas zapomniałam o wszystkim, aż w wakacje wieczorem miałam szlaban i nie mogłam iść na imprezę, na gg nikogo nie było bo oczywiście wszyscy polecieli się bawić i przypomniał mi się ten odcinek. Zaczęłam go szukać w sieci. Znalazłam i obejrzałam do końca, a później wszystkie odcinki jakie były; dopiero pod koniec przypomniało mi się, że na początku mówili, że serial jest na podstawie serii książek. Z ciekawości wszystkie ściągnęłam i tak się wciągnęłam, że w ciągu tygodnia siedząc przy komputerze od rana do wieczora przeczytałam wszystko w tydzień... ;)

Nikt nie jest doskonały... Chociaż nie, był taki jeden gość, ale go zabiliśmy...

PostNapisane: 1 sty 2011, o 20:47  

D'Harański gwardzista

Zaczęło się od tego że gdy skończyłem oglądać pierwszy sezon serialu, miałem przeogromną chęć dowiedzieć się jak historia tych bohaterów toczy się dalej. A jak się dowiedziałem to jedyne co mogłem zrobić by rozwiązać ten problem to zakupić książki Goodkinda. No i tu muszę się przyznać, ja ogromnie nienawidziłem w owym czasie czytać książek, to był dla mnie istny koszmar. Taki był efekt zmuszania mnie do czytania lektur. Ale jakoś się przełamałem i zakupiłem na Allegro pierwszy tom i po pierwszy stronach musiałem stwierdzić że książka jest dobra, a jak już przeczytałem całość to stwierdziłem że książka jest wspaniała i muszę zakupić kolejny tom, a drugie co do mnie dotarło to to iż ją przeczytałem szybciej nisz bym się mógł kiedykolwiek spodziewać. No a po przeczytaniu kolejnego dobrego tomu już się nie obawiałem że kolejne będą gorsze(bo takie miałem przy zakupie drugiego) i zakupiłem wszystkie jakie były. Gdy już wszystko przeczytałem to było mi trochę szkoda że więcej autor nie napisał i nie napiszę. Ale postanowiłem poszukać w internecie czy jednak autor nie zmienił co do tego zdania, wtedy to właśnie natrafiłem na tę stronkę i byłem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się że jednak następna książka powstanie :)
No i tak to się zaczęło z tym Mieczem Prawdy, no i z tym że polubiłem czytanie książek.

A ty chłoptasiu - z wargami ledwie obeschłymi od matczynego mleka - jesteś dla mnie zaledwie gołowąsem. Twój mieczyk wygląda ładnie u twego boku. Jednak gdybym chciał, zabiłbym cię, nawet się przy tym nie pocąc.

PostNapisane: 2 sty 2011, o 11:16  

Niewolnik Jaganga

Już dawno temu słyszałem o serialu na TVP1 ale sądząc że leciał bardzo późno i oznaczony był 16+ myślałem że to jakiś nudny fantasy w stylu horror i nie byłem tym zainteresowany. Lecz kiedy 2 miesiące temu zamontowali mi n-kę, przeglądając kanały natknąłem się na ten serial. Po kilku odcinkach już byłem zafascynowany a akurat zbliżały się święta zażyczyłem sobie pod choinkę książkę :)

IQ: 127

PostNapisane: 2 sty 2011, o 17:14  

Strażnik granicy

Dość dawno temu przeglądając kanały w tv natrafiłam na pierwszy odcinek tego serialu, ale jakoś mnie to nie zainteresowało. Kilka miesięcy temu kuzynka pokazałam mi fajną stronę do oglądania filmów online, szukając jakiegoś ciekawego filmu natrafiłam na tytuł "Mieczem Prawdy" po chwili uświadomiłam sobie że te tytuł skądś znam. Postanowiłam to sprawdzić obejrzałam jeden odcinek potem następny. Gdy skończyła oglądać wszystkie odcinki dostępne w internecie byłam bardzo ciekawa co mogło dziać się dalej z bohaterami. Właśnie wtedy przypomniałam sobie że serial jest na podstawie książki. Szukałam w internecie tytułów książek i całkiem przypadkiem trafiłam na to forum

PostNapisane: 3 sty 2011, o 22:24  

Łowca

Ja swoją przygodę z MP zaczęłam od oglądania serialu. Wiedziałam o nim, gdyż mój facet przeczytał wszystkie części MP (nawet kupiłam mu na urodziny "Spowiedniczkę"). Jak zauważyłam w gazecie, że będzie emitowany ten serial, zaraz go powiadomiłam. Jednak on już widział go kiedyś i mu się nie spodobał (przed dużą rozbieżność z fabułą książki). Natomiast ja zachęciłam się trochę i postanowiłam obejrzeć 1 odcinek na tvp1. Oczywiście od razu zakochałam się w serialu i po obejrzeniu kilku odcinków postanowiłam przeczytać książki. Zaczęłam czytać i książki spodobały mi się jeszcze bardziej niż serial. Niestety nie mogłam sobie kupować książek, a w bibliotekach części serii były wiecznie wypożyczone, dlatego zaczęłam czytać ebooki. Nigdy nie przepadałam za czytaniem czegoś na ekranie, ale to wciągnęłam jednym tchem ;) Ale za to na tą gwiazdkę dostałam pierwsze dwie części, więc będę mogła przeczytać je w ulubionej papierowej formie po raz kolejny :)

Maître Rahl nous guide, Maître Rahl nous protège.
A sa lumière, nous nous épanouissons,
Dans sa bienveillance nous nous réfugions.
Devant sa sagesse nous nous inclinons,
Nous existons pour le servir et nos vies lui appartiennent.

PostNapisane: 5 sty 2011, o 11:15  

Łowca

U mnie się zaczęło stosunkowo niedawno. Jakoś 1-2 miesiące. Oczywiście natknęłam się na serial:) Obejrzałam oba sezony w przeciągu 2-3 dni:D Po prostu jest genialny:D Stwierdziłam że muszę mieć książki. Z racji że są dość drogie dopiero na Święta dostałam pierwsze dwa tomy. Jak narazie kończę tom 1:) i już zbieram kasę na kolejne części.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 20:02  

D'Harański gwardzista

U mnie przygoda zaczęła się klasycznie. Kiedyś tvp1 puszczało w każdy czwartek jakieś seriale pokroju LOST czy 4400 i lubiłem sobie usiąść i pooglądać. Kiedy już zdjęli emisję któregoś z seriali w najlepszym momencie zobaczyłem że następny ma być jakiś serial fantasy więc najbliższego czwartku usiadłem sobie przed telewizorem. Obejrzałem cały odcinek, za tydzień też, a za 3 razem poczułem że nie wytrzymam do następnego czwartku i poszukałem w internecie. W efekcie oglądałem po 6 odcinków dziennie. Serial spodobał mi się bardzo a w komentarzach na playtube dowiedziałem się, że warto przeczytać książkę. A ja jak to ja uwielbiałem czytać książki zwłaszcza fantasy i większość klasyków pokroju dzieł A.Sapkowskiego, Tolkiena i wielu innych miałem już za sobą, postanowiłem spróbować. 1 tom mnie oczarował i nie potrafiłem myśleć o niczym innym niż o tym co dalej będzie i jak tu się oderwać na chwilę czytania. W 4 dni było skończone a mimo, że moje miasto to miasto tylko z nazwy czyli po prostu większa wioska, biblioteka miała całą serię, każdego tomu 1 szt. Następne tomy wziąłem 7 naraz bo wiedziałem, że to jest to co chcę czytać. Wiele osób mówiło mi, że przesadzam z czytaniem ale przy mieczu prawdy jako jedynej książce potrafiłem tak się zaczytać, żeby zdać sobie sprawę, że już świta i za pół godziny do szkoły. 1 książka, w której dziennie przeczytane strony przekroczyły 800. Ogólnie lubię większość książek byle "gruba i ciekawa" ale mogę spokojnie stwierdzić, że MP jest najlepszą książką jaką miałem w rękach. Po skończeniu zacząłem przeszukiwać internet, pościągałem skórki gg, motywy na telefon, tapety, całe 2 sezony obejrzane z 10 razy i ebooki, plakaty na ścianie, dzwonki w telefonie i mimo, że teraz widzę MP na każdym kroku to nadal mi za mało. Jakiś czas temu trafiłem na stronę mieczprawdy.com.pl i zarejestrowałem się, a kilka dni temu trafiłem na forum, które mnie niezmiernie zainteresowało.

Na koniec pozdrawiam wszystkich, którzy będą bliscy oczopląsu rozszyfrowując te małe długie i nudne linijki powyżej

Disce, sed a doctis. Indoctos ipse doceto.

PostNapisane: 1 maja 2011, o 17:46  
Nowicjusz(ka)

A wiec to bylo tak: Koleżanka mi opowiadała o MP ale nie wciągało mnie to i uważałam że to jest dziwne i niezbyt fajne. jakiś czas temu strasznie mi sie nudziło. akuratnie nie miałam nic do czytania i poszukiwałam czegoś cobym mogła sobie poczytać. Większość książek które znalazłam były z lekka denne i nie wciągały mnie. Z lekka zdołowana poszłam odwiedzić joanne2110 (wiec ma ona w tym sporo zasług ;)) i popytałam sie jej czy ma jakąś fajną książkę. powiedziała że MP. wziełam więc książkę i zaczełam czytać. niecałą godzine później byłam w połowie książki. zadzwoniłam do niej i spytałam jak ona mogła wytrzymac kilka miesięcy bez przeczytania kolejnej części :D i potem juz co skończyłam jedną część to już wydawałam pieniądze na następna :D

PostNapisane: 25 maja 2011, o 11:50  

Generał

Mnie w świat MP wprowadziła koleżanka z pracy, która kiedys czytała Świątynie Wichrów. Miałam akurat wtedy (jakieś 2 lata temu) mało roboty i mogłam czytać w pracy ebooki i tak się zaczęło. A jak się zaczęło to trwa do dziś, serie czytałam wielokrotnie za każdym razem znajdując coś dla siebie.

...jesteś idiotą? nie, marzycielem...

PostNapisane: 25 maja 2011, o 13:23  

Łowca

Więc teraz odpowiem poprawnie. Na Miecz Prawdy natknęłam się oglądając serial w telewizji. Zainteresował mnie i postanowiłam przeczytać książki. Przygody Richarda i Kahlan naprawdę mnie wciągnęły przez co nie mogłam się oderwać od książki.

Niech cię moc pochłonie...

PostNapisane: 26 maja 2011, o 09:20  
D'Harański gwardzista

Najpierw oglądałem serial, a kilka dni po jego zakończeniu stwierdziłem, że muszę mieć książki.

"Jeśli chcesz wbić wrogowi nóż w plecy, najpierw musisz podejść wystarczająco blisko"
Verna Sauventreen

PostNapisane: 17 cze 2011, o 17:22  

D'Harański gwardzista

Ja natrafiłam na MP przez LOTS. Pewnego dnia miał do mnie przyjechać kuzyn i razem z bratem na niego czekaliśmy. Los nam sprzyjał ponieważ gdy tak czekaliśmy siedząc przed telewizorem (włączonym na TVP1) akurat natrafiliśmy na serial MP. To był odcinek "Lalkarz". Zainteresował nas i zaczeliśmy oglądać co tydzień. Jak się skończył to było mi trochę mało i ściągnęłam na komputer 1 serię i wtedy zwróciłam uwagę na słowa "Na podstawie PPM T.Goodkinda". Niedługo miały być święta więc zrobiłam słodkie oczka do mamy i wyprosiłam na święta PPM i KŁ.
Kiedyś szukałam czegoś o MP na internecie i tak trafiłam na stronę mieczprawdy.com.pl i zalogowałam się na forum.
Teraz przeczytałam już wszystkie części a brat jest na Pożodze.

Jestem ulubienicą Lorda Rahla

PostNapisane: 25 paź 2011, o 19:48  
Nowicjusz(ka)

Z kolei moja przygoda z serią MP zaczęła się też jakiś czas temu - właściwie to widziałem zapowiedź serialu w publicznej TV i postanowiłem sprawdzić czy to na podstawie książki. Okazało się, że tak. Następnego dzionka wybrałem się na łowy i wypatrzyłem PPM na półce w księgarni- wysupłałem trochę grosza przy kasie. Książkę przeczytałem jednym tchem. Potem zobaczyłem pierwszy odcinek serialu, który niezbyt mnie wciągnął ale też i nie zniechęcił do obejrzenia następnego odcinka. Jakiś czas później szukałem forum i trafiłem tu. Serię czytam dopiero po raz drugi i zamierzam się teraz solidnie przyłożyć do lektury :)

PostNapisane: 19 lis 2011, o 15:38  
Nowicjusz(ka)

U mnie zaczęło się od tv , mianowicie na na tvp1 leciał pierwszy sezon MP i byłem tym serialem oczarowany , potem dowiedziałem się że jest już następny sezon , który osttecznie obejżałem w necie . Zasmucony iż obejżałem ostatni odcinek , zacząłem szukać w necie pierwowzoru , czyli książek Terrego i je znalazłem . Obecnie jestem na początki 5 tomu.. :)

PostNapisane: 3 sty 2012, o 15:29  
Nowicjusz(ka)

U mnie jak u większości osób zaczeło się od serialu. Jednak w przeciwieństwie do większości nie poznałem serialu dzięki naszej cudownej tvp :D. Serial poznałem dzięki bratu. Pewnego dnia widziałem żę oglądał jakiś serial a że ja ogólnie dużo seriali oglądam to sie go spytałem co oglądą. Potem sam zacząłem oglądać, a po kilku odcinkach przeczytałem książke. :D

PostNapisane: 7 maja 2012, o 11:54  
Nowicjusz(ka)

Moja przygoda z książką zaczęła się nie oczekiwanie 4 lata temu. Zwykły, szary, nudny, jesienny dzień, a przede mną szykowały się dwie godziny języka polskiego. Ładnie się sobą zajmujemy podczas pierwszej godziny (taki fajny ten polski), a tu naglę spostrzegłem na biurku nauczycielki właśnie PPM - zapytałem czy mogę zobaczyć, po zgodzie otwieram książkę i zaczynam czytać pierwszą stronę i ... koniec drugiej godziny polskiego? I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z tą Sagą :)

PostNapisane: 7 maja 2012, o 16:36  

Starszy Skryba

Cholera. 4 lata temu... to i pewnie szkołę skończyć zdążyłeś, czego serdecznie winszuję. Ale też szkoda, bo można by było Panią od polskiego na forum zaprosić :)

Pisałem własną ręką,
Rajek, Pierwszy Skryba.

Zaskakujący w smaku, zapachu i kolorze... Rajek. Orzeźwiający a delikatny, słodki a wyrafinowany, piwny a aromatycznie żurawinowy.
Czarny a czerwony.

PostNapisane: 7 maja 2012, o 20:01  
Nowicjusz(ka)

Serial w TVP1. Książki zacząłem czytać 2 lata temu, a skończyłem 2 lata temu pod koniec lipca. Od razu kupiłem wszystkie tomy na allegro. Szczerze mówiąc trochę się teraz sobie dziwię, bo to jednak 11 tomów, ale nie żałuję.

PostNapisane: 10 maja 2012, o 11:19  

Prorok

Powiem że bardzo ciekawie, jak od nauczycielki się o tej książce dowiedziałeś - jednak jeszcze gdzieś da się znaleźć nauczycieli co potrafią "zarażać" :) Aż mi przypomniałeś o mojej starej polonistce... Pewnie też by jej się Goodkind spodobał, może kiedyś wyśle jej mały prezent :)

A co do zaproszenia pani - przecież kolega na pewno wie gdzie owa nauczycielka pracuje, zawsze może zanieść jakieś oficjalne zaproszenie :D

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1