Teraz jest 10 kwi 2021, o 23:04

Autor Wiadomość
 Tytuł: My Little Pony Frendship is Magic
PostNapisane: 8 paź 2011, o 17:51  

Starszy

Wszystko dla fanów kucyków, czyli który kucyk jest waszym ulubionym, który odcinek był według was najlepszy, czy też myślicie, że Pinkie Pie jest na ciągłym haju. Tylko tutaj, tylko dzisiaj. Zapraszam!

Obrazek

PS: Nie jestem pewien, czy temat powinien być w "Kulturze obrazu" czy we "Wszystko i o wszystkim". W razie czego niech ktoś przeniesie temat.

"Wasze życie należy wyłącznie do was. Powstańcie i przeżyjcie je."

Tytuł: Re: My Little Pony Frendship is Magic
PostNapisane: 8 paź 2011, o 21:18  

Spowiedniczka

Ja osobiście nie mam ulubionego kucyka, wszystkie są fajne, choć Pinkie jest ostatnia. Za szalona, za "random" jak dla mnie. ;) Po avku można wywnioskować Rainbow lubię bardziej i słusznie. Poza tym podoba mi się ta tęczowa grzywa i ogon. :P AJ za odwagę i specyficzny akcent, Twillight za to ze gdyby nie ona, całego Friendshipu by nie było. :D Rarity właściwie nie wiem za co, chyba za diamenty i jej Element. Natomiast Fluttershy to prawie kubek w kubek ja. ;)

Ze swojej strony polecam bajkę, naprawdę wciąga, w dodatku z przesłaniem. Sam wciągnąłem się z live'a trzech gości, dorosłych gości, którzy urządzili sobie maraton. Z początku miałem nastawienie, jak niektórzy na tym forum ;) obejrzeć trochę "dla jaj", pośmiać się z dorosłych oglądających bajeczkę dla dziewczynek. No i pomału mnie zaczęło wkręcać, oglądałem już dla bajki. Było po angielsku, niby coś tam rozumiałem, ale i tak w ojczystym języku lepiej. ;) No to obejrzałem całe z napisami.

Więcej napiszę jak ktoś będzie zainteresowany. :P

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 9 paź 2011, o 11:19  

Generał

Jejku nie chcę nikogo obrażać ale widziałam jeden odcinek i powiem, że ten "serial" się kupy nie trzyma, nie wiem jak możecie to oglądać, no chyba że się odmóżdżyć chcecie :D Ja serio czułam się jak po jakimś praniu mózgu :D Chociaż z drugiej strony podziwiam Was, że wytrzymujecie to :D
Ja jednak mam inną opinię na temat kucyków niż Wy :D

"Why is it that whenever someone says 'with all due respect' they really mean 'kiss my ass'?”

I feel small but so are stars from a distance
Confessor

PostNapisane: 9 paź 2011, o 16:47  

Starszy

Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy, a to dlatego, że z niej jest niezłe ziółko tyle, że ukryte (jak ktoś skojarzy: takie tss tss BOOM). Inne kucyki też mi się podobają, jednak to Fluttershy jest tą najfajniejszą. Z postaci pobocznych to Spike jest moim ulubieńcem, a także całkowitym moim odzwierciedleniem. Leniwy, niezdarny i zawsze głodny ;).

Fabuła odcinków jest prosta, ale zawsze ciekawa i zabawna. Często zaskakiwało mnie jak bardzo można się śmiać z bajki. No i oczywiście zawsze odcinek kończy się morałem, który pasowałby nawet do czegoś dużo poważniejszego niż prosty serial dla dzieci.

Co do samego live'a to właśnie bardziej podobało mi się oglądanie z komentarzem (o ile można to było nazwać komentarzem ;)) niż samemu. Po prostu takie dwa w jednym. I takie jedno pytanko do ciebie Xan, skąd dowiedziałeś się o całym live'ie tak jak ja oglądasz JJay'a i CTSG, od znajomego, a może po prostu trafiłeś przypadkiem?

PostNapisane: 9 paź 2011, o 18:11  

Spowiedniczka

Generalnie, ja na bieżąco śledzę CTSG (fejsa, stronę ctsg.pl), wszystkie let's playe jakie tam wrzuca oglądam, no i pewnego dnia wyczaiłem zaproszenie do owego maratonu. No, a że nuda, nie było co robić to postanowiłem oglądać i to. ;) JJay'a nie oglądałem zbytnio, raz tylko przeglądając filmiki o MC, ale po obejrzeniu jednego odcinka jakoś zrezygnowałem. Dopiero po maratonie zauważyłem że to nawet interesująca postać, ale jego zasobów póki co nie oglądałem jeszcze. :P

Co do postaci pobocznych, to jakoś szczególnie przypadła mi do gustu Luna. Fakt było jej mało i w sumie niewiele o niej wiadomo, ale jednak troszkę jej było. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki drugiego sezonu, ponoć ma w nich być więcej Luny. :) Wypada też wspomnieć o Cutie Mark Crusaders. :D Na moje oko najwięcej wrzuca tam klimatu Apllebloom, choć inne małe pony też dają radę. ;)

PostNapisane: 9 paź 2011, o 18:35  

Starszy

Szczerze mówiąc to jeszcze nie skończyłem pierwszego sezonu, jakoś czasu nie mam :).

Ja o JJay'u najpierw myślałem (mniej więcej) "a kolejny gościu któremu sława odbiła i koszulki sprzedaje", dopóki nie obejrzałem jego filmików z Locoroco (tak nie zacząłem od Minecrafta) i gościu naprawdę mi się spodobał )bez skojarzeń proszę :P). Naprawdę polecam ci jego 2 sezon Przygód z Minecraft, jedyny fabularny lets play z Minecrafta, który mi się spodobał (a oglądałem już 3). Ostatnie odcinki zdrowo trzymają w napięciu :).

PostNapisane: 10 paź 2011, o 19:51  

Spowiedniczka

A przy którym jesteś odcinku? Już po Winter Wrap Up? :D Nie wiem czy zauważyłeś, w owym odcinku na kanale Octupussa, jest ostrzeżenie przed piosenką "Wasze życie może się odmienić za 3,2,1". :D Wg. mnie ostrzeżenie słuszne, ale powinno mieć dłuższy czas odliczania ;)

Co do JJay'a, jak będę miał okazję, to obejrzę. ;)

PostNapisane: 11 paź 2011, o 19:50  

Starszy

Już dawno :). Zostały mi chyba 2 czy 3 odcinki z pierwszego sezonu :)

PostNapisane: 11 paź 2011, o 21:50  

Spowiedniczka

A to super, oglądaj, oglądaj, 15 kolejny odcinek drugiego sezonu. :) Zarówno Tobie, jak i innym fanom (i nie tylko :P) polecam gierkę gierkę. Zwykła, flashowa gierka, ale wciąga. ;)

PostNapisane: 15 paź 2011, o 16:10  

Poszukiwacz Prawdy

Chris napisał(a):
:lol:

Usuwam posta i daje ostrzeżenie następny taki post poskutkuje banem.

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 1 lis 2011, o 21:35  

Spowiedniczka

Troszkę się tu zakurzyło, w sumie nie dziwię, mało kto ogląda kucyki i chyba jak na razie nikt się nie przekonał. (chyba że się wstydzi i nie boi, ale nie ma czego :))

Ja po wczorajszym (i dzisiejszym :D) oglądaniu czwartego odcinka pt. "Zaćmienie Luny" i jestem szczęśliwy o jednego kucyka więcej. :D Mianowicie o tytułową Lunę, jak pisałem wyżej, to mój ulubiony kucyk drugoplanowy, a w tym odcinku bardzo ładnie ją przedstawili. W doborze charakteru, głosu, czy kolorystyki. Co do reszty odcinka, byłem pewien że klimaty Hallowenu będą wstawione do serialu, ale nie sądziłem że dołożą tam jeszcze Lunę, za co wielki +. ;)

PostNapisane: 11 lut 2014, o 18:14  

Strażnik granicy

Xan haha :D Prawie mnie przekonałeś, żeby maraton sobie urządzić xD

#mieczprawdy:
Obrazek

PostNapisane: 11 lut 2014, o 21:49  

Spowiedniczka

Jak prawie, to przybliżę Ci, jaki maraton ja oglądałem i może to przekona Cie bardziej. :P

http://www.milanos.pl/vid-50127-Podsumowanie-Maratonu-My-Little-Pony.html

http://www.youtube.com/watch?v=bZfPTK-J8yQ

http://www.youtube.com/watch?v=G6ewlJWwQ4A

Strefa czasowa: UTC + 1