Teraz jest 19 paź 2018, o 06:55

Autor Wiadomość
 Tytuł: Miecz Prawdy na Polsacie?
PostNapisane: 8 cze 2012, o 17:49  
Łowca

Witam wszystkich fanow Miecz Prawdy. Ostatnio wpadl mi do glowy taki pomysl aby serial Miecz Prawdy zostal emitowany na antenie Polsatu co o tym myslicie? Polsat emitowal juz seriale Fantasy takie jak Xena: Wojownicza księżniczka czy Herkules to czemu nie Miecz Prawdy.!? TVP1 olala nas i nie wyemitowali II sezonu wiec jakbysmy sie zgrali i pisali do Polsatu aby emitowali ten super serial to moze jednak by sie zgodzili puscic go na ich antenie. Wiec chciałbym abyscie do nich pisali i prosili aby emitowali ten serial oto link do strony gdzie mozna do nich napisac http://www.polsat.pl/Kontakt,2859/index.html

Tytuł: Re: Miecz Prawdy na Polsacie?
PostNapisane: 9 cze 2012, o 08:34  
Łowca

Sorry za ten spam wiem moj blad. Ale powiedzcie co o tym myslicie. Zalozmy ze pisalismy do Polsatu i udalo sie wyemituje go. Duzo osob oglada Polsat wiec serial moim zdaniem zdobyl by wiele nowych fanow:)

PostNapisane: 9 cze 2012, o 18:45  

Spowiedniczka

Nie żebym był jakimś hejterem serialu, bo dzięki niemu jestem na tym forum, ale to trochu kiepski pomysł IMO. LotS ma słaba oglądalność, jest przeciętnie zrobiony, głównie tu chodzi o fabułę bo gra aktorska i efekty nie były złe. A taka stacja jak Polsat pewnikiem ma lepsze tytuły do puszczania. Prędzej ponownie TVP wyemituje serial. :P

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 9 cze 2012, o 19:23  
Łowca

no moze i tak ale sprobowac nie zaszkodzi ale w stanach podobno jest bardzo popularny. Ze 3 razy pisalem do TVP a oni ze w ramowce na najblizszy czas nie planuja, to pomyslalem ze moze Polsat czemu nie, moze akurat fajnie by było.

PostNapisane: 10 cze 2012, o 15:06  

Prorok

Szczerze nie cierpię Polsatu! Jedyne co oglądam na nim to formuła 1 i to tylko dlatego że żadna inna stacja tego nie puszcza (zagranicznych nie lubię ;P) Osobiście nie oglądałabym nawet najfajniejszego serialu na tej stacji. Osobiście jestem przeciw - według mnie to tylko zniechęci ludzi.

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 10 cze 2012, o 15:15  
Łowca

Zniechęci? No ja nie wiem. Ale fajnie by bylo aby jakaś popularna stacja pusciła ten serial.

PostNapisane: 10 cze 2012, o 15:28  

Prorok

To już lepiej do TVNu ;P Nie wiem, jak Ci zależy żeby puścili możesz próbować z każdą stacją.

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 10 cze 2012, o 15:38  
Łowca

No wlasnie mi zalezy i chyba tak zrobie.! Dzieki.

PostNapisane: 10 cze 2012, o 16:59  

Nocny Ognik

A na internecie nie można oglądnąć?
Albo ściągnąć sobie cały sezon?

"Nie wymachuj toporem na oślep..."

PostNapisane: 10 cze 2012, o 17:40  

Fensigliere

Vanui napisał(a):
A na internecie nie można oglądnąć?
Albo ściągnąć sobie cały sezon?

Można, i bez wątpienia każdy kto chciał już go oglądnął, oglądalność byłaby przez to bardzo znikoma, a tym bardziej, że nikt kto wcześniej o serialu nie słyszał nie zacznie oglądać od drugiego sezonu, więc Polsat (czy jakakolwiek inna stacja) musiałby wyemitować serial od pierwszego sezonu, a miejsca w ramówce mało, więc lepiej wyemitować jakiegoś tasiemca, niż kiepski serial fantasy.

"Pamiętaj chłopcze, że człowiek rozumny zawsze woli stać na uboczu, gdyż świat znacznie lepiej widać, kiedy samemu jest się skrytym w mroku."

PostNapisane: 11 cze 2012, o 05:40  
Łowca

No ja tez juz ogladalem. To nawet nie raz. Moim zdaniem to nie jest kiepski serial.!

PostNapisane: 11 cze 2012, o 17:33  

Generał

moim zdaniem też, to jest niezły serial. a może jak chcesz wpłynąć na Polsat to zrobić jakaś akcję na FB, z Kevinem się udało :D

Szkodzę ludziom, rzucam czary
Sprowadzam nieszczęścia
Import - Export

Prawdziwych przyjaciół poznaje się, kiedy jesteś sobą, a nie się dopasowujesz...

PostNapisane: 12 cze 2012, o 17:14  

Poszukiwacz Prawdy

A ja się pytam co ten wątek robi w tym dziale:

Cytuj:
Pytania, sugestie, opinie i ustalenia

Jeśli na forum brakuje Ci jakiegoś działu, chcesz się dowiedzieć jak zostać moderatorem, bądź masz dla nas ciekawe sugestie podziel się tym z nami. Albo jeśli chcesz cokolwiek powiedzieć o czymś związanym z naszą działalnością, naszym portalem, wszcząć dyskusję na jakiś temat - to jest dział właśnie na to.

To czy polsat puści lotsa w polsacie nie ma nic związanego z działalnością naszego forum. Tak więc niech któryś kolorowy byłby łaskaw przenieść ten temat do odpowiedniego działu co notabene powinno być zrobione od razu po założeniu tego tematu.ale kolorowi chyba śpią :P (Nie wspominając o double postach autora które zauważyłem są wszedzie tam gdzie się wypowiada)

Co do tematu marne szanse na to by kiedykolwiek jeszcze ten serial zaistniał w naszej rodzimej telewizji. Odpowiedz na to pytanie jest prosta.
Po pierwsze większość osób która chciała serial zobaczyć już to zrobiła, oglądnęła sobie na necie czy tez dostała od cioci z ameryki :P
Po drugie oglądalność pierwszego sezonu na jedynce była niska tak więc puszczanie kolejnego sezonu przy takiej oglądalności mijało się z celem
Po trzecie obecnie jest dużo serialu które są o wiele lepsze od lotsa i to na nich się pewnie skupiają.

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 21 cze 2012, o 19:45  
Łowca

Ale dla mnie to LOTS jest najlepszy!

PostNapisane: 21 cze 2012, o 20:22  

Fensigliere

To bardzo fajnie. Cieszę się, że serial Ci się spodobał, ale jak widzisz mnóstwo osób uważa wręcz przeciwnie i jest to większość. Telewizja ma to na uwadze, dlatego nie ma tego serialu na antenie żadnego z kanałów telewizyjnych. Jeżeli chcesz - droga wolna, pisz do wszystkich stacji w tej liczbie nawet TVN Meteo.
Były już akcje z podpisywaniem petycji by stworzono trzeci sezon, nie dało to nic. Dlaczego cokolwiek miałaby przynieść petycja by wyemitowano u nas drugi sezon? Nie ma cienia szans by coś to przyniosło, dlatego nie podejmujemy się tego typu akcji.

"Pamiętaj chłopcze, że człowiek rozumny zawsze woli stać na uboczu, gdyż świat znacznie lepiej widać, kiedy samemu jest się skrytym w mroku."

PostNapisane: 27 cze 2012, o 18:41  
Łowca

No nic ale i tak dla mnie ten serial jest MEGA! I mam wielka nadzieje ze powstanie 3 sezon. A jak sie dowiem ze bedzie to chyba oszaleje z zachwytu! Hehe

Strefa czasowa: UTC + 1