Teraz jest 16 paź 2019, o 09:09

Autor Wiadomość
 Tytuł: Twarde bary czy wielkie cycki.
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 20:41  

Spowiedniczka

Jakiś czas temu był na chacie był temat o graniu w grach płcią przeciwną. Jakie posiadacie stylówy? Gracie "swoja" płcią czy może przeciwną? Mówię tu o grach gdzie płeć można wybrać, czyli królują tu RPG i MMORPG. Tak swoją drogą, jakoś nie wyobrażam sobie Wiedźmina Geralta z cyckami...

Żeby tak nie zanudzać, powiem jak ja wolę. Zdarza mi się grać i kobietami i facetami. Zależy to od tego kim gram. Jeśli jest to złodziej / łucznik nie wyobrażam sobie innego wyboru niż Leśna Elfka. Natomiast jeśli ma to być wojownik z potężnym toporem, to stawiam na krasnoluda czy człowieka. Taki charakter gry wyrobił się u mnie po poznaniu uniwersum Warcrafta, gdzie rasa Nocnych Elfów to w 80% kobiety, walczące jako wojowniczki, łuczniczki czy kapłanki, a faceci to niedostępni, śpiący w kurhanach druidzi. Dlatego też zawsze gdy wybieram rasę Elfów wszelakich wybieram kobiety. :P Czasami też robię postaci kontrastowe. Czyli coś, co teoretycznie nie pasuje do siebie. Przykład:
Załącznik:
aaaa.JPG

Słodka gnomka (gnomiczka?) z różowymi kucykami (i nie ma to związku z My Little Pony, postać powstała gdy ta bajka jeszcze nie było na świecie :P) jako zły, niosący śmierć i zniszczenie, parający się plugawą magią nekromancji Rycerz Śmierci. ;)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

Tytuł: Re: Twarde bary czy wielkie cycki.
PostNapisane: 7 wrz 2012, o 08:53  

Prorok

Mi szczerze to to wszystko jedno :P Mogę grać i kobietą i mężczyzną i tak reakcje są takie same "Ty jesteś kobietą? ale tak w realu? Naprawdę?" I to się wiecznie przewija w każdej grze gdzie można popisać z innymi graczami :) Śmieszne jest to, ale przez to troszeczkę rozumiem facetów którzy wybierają kobiece postacie. Na takich serwerach byłoby nudno gdyby samych facetów latało :P A wiadomo że nadal mniej kobiet grywa w takie gry. Co prawda, już się to zmienia - na szczęście! Przynajmniej nie muszę wiecznie się użerać z samymi dziadami :)

Co do tego że jakaś klasa postaci pasuje do płci... no cóż, dla mnie to ździebko szowinistyczne :P Ja tam uwielbiam kobiety woje i facetów elfów - łuczników :) Nie kumam tego rozróżniania, no ale cóż. Kwestia gustu :)

"Aure entuluva!" J.R.R.Tolkien

"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." Jan Paweł II

PostNapisane: 8 wrz 2012, o 10:27  

Poszukiwacz Prawdy

Ja tam w większości gier wole grać męzczyzną (lepiej mi się utożsamiać z moją postacią wtedy) chociaż czasami grało się kobietką ale to głównie wtedy gdy nie miało się wyboru (tak jak chociażby w Tomb Raider) albo z innych powodów.
Tym bardziej ze jak już gram w jakiegoś RPGa to głównie albo jakimiś wojami albo czarodziejami, albo mixem tych klas więc problem że facet tu nie pasuje raczej nie występuje :D
PS fajna nazwa tematu :D

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 20 wrz 2012, o 18:36  
Łowca

Ja nadal gram w Warcrafta na eurobattle.necie (czyli na takim gdzie da się grać gdy się "zgubi" klucz :)) więc podzielam opinię elf - 80% kobiety 5 % łowcy demonów z wielgachnymi mieczami i 15% druidzi :). Kobietą raczej nie gram nigdy, zdarza mi się tylko jako uzdrowicielka, milsze dla oka :)

Choćby na nas niebo runęło
To podtrzymamy je swymi kopiami

Powiedzenie Husarii

Strefa czasowa: UTC + 1