Teraz jest 12 gru 2018, o 23:20

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Turniej w Heroes III
PostNapisane: 12 sty 2011, o 19:29  

Spowiedniczka

Jak Fen :P

Chcesz poznać tajemnicę wiecznego szczęścia? Patrz na stronę 246.

PostNapisane: 13 sty 2011, o 18:41  

D'Harański gwardzista

Okej, zdaje się że rozwiązałem problem z wyskakującym błędem po paru turach gry i jeśli znów jakiś problem się nie pojawi to wezmę udział w tym turnieju.
Ja popieram propozycję Fena.
Może czegoś nie doczytałem, ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć na który Heroes by się grało, bo jeśli dobrze pamiętam to te dodatki są samodzielne, no chyba że grałoby się na podstawce.
I drugie pytanie, Rajek pisał o Hamachi jako o programie dzięki któremu moglibyśmy toczyć ten turniej. A ja się zastanawiam czy nie lepszy by był GameRanger, sam go już posiadam bo młodszy brat grywa przez ten program w różne gry. Co o tym sądzicie?

A ty chłoptasiu - z wargami ledwie obeschłymi od matczynego mleka - jesteś dla mnie zaledwie gołowąsem. Twój mieczyk wygląda ładnie u twego boku. Jednak gdybym chciał, zabiłbym cię, nawet się przy tym nie pocąc.

PostNapisane: 13 sty 2011, o 19:26  

instalujesz po kolei grę potem dodatki :)
ja mam Hamachi i reszta chyba tez wiec to już ustalone..
resztę dowiesz się jutro lub w sobotę na czacie :)

PostNapisane: 14 sty 2011, o 14:38  

Wszystkich graczy i osoby zainteresowane grą zapraszam dziś o godzinie 20:00 na czat.

PostNapisane: 14 sty 2011, o 21:30  

Starszy Skryba

Zapisy dobiegły końca.

Aby wziąć udział w turnieju, gracze muszą posiadać następujące programy:

*Program HAMACHI (do pobrania stąd)

Program należy zainstalować po czym zrestartować komputer.
Po restarcie program odpali się samoczynnie w tray'u. Należy go otworzyć, wcisnąć ikonkę power (włącz), podać login, poczekać na zalogowanie.
Po zalogowaniu z menu 'sieć' wybrać opcję 'Dołącz do istniejącej sieci'. ID sieci to 'Miecz Prawdy', natomiast hasło to 'turniej'
W razie ew. problemów proszę się kontaktować z Chrisem.

* Grę HEROES OF MIGHT AND MAGIC III z dodatkami ARMAGEDDON'S BLADE i SHADOW OF DEATH

Gra występuje w dwóch odmianach, dodatki instalowane po kolei lub wersja Heroes III complete.
Ważna jest wersja dodatku Shadow of Death, wymagana wersja to 3.2 lub 4.0 (wersję można sprawdzić klikając prawym przyciskiem na plik Herose3.exe, wybierając właściwości, i potem w zależności od systemu operacyjnego zakładkę 'wersja' lub zakładkę 'szczegóły')
Jeżeli ktoś posiada wersję wcześniejszą niż 3.2, musi ściągnąć patcha do wersji 3.2 Shadow of Death (do znalezienia w google)

ZASADY.

*W turnieju bierze udział 12 graczy.
*Wylosowane został 4 grupy (w każdej trzech graczy), w ramach których rozegrane zostaną mecze 'każdy z każdym" (czyli każdy gracz rozegra dwa mecze)
*Grupę wygrywa gracz z największą ilością zwycięstw (nowatorskie rozwiązanie :) )
*W przypadku kiedy każdy gracz będzie miał na koncie jedną wygraną i jedną przegraną, o awansie decyduje czas, w jakim pokonał wroga - im szybciej, tym lepiej
*W sprawozdaniu po skończonej grze gracze powinni zamieścić screena z ostatniego 'dnia' gry - pomoże w ustalaniu ew. zwycięzców grup
*Terminy gier grupowych gracze powinni ustalić ze sobą indywidualnie, np na PW
*Po rozegraniu wszystkich meczy grupowych zwycięzcy grup rozegrają półfinały (przewidywany termin - sobota 22.01)
*Para półfinałowa 1 - zwycięzca grupy 1 i zwycięzca grupy 2 | para półfinałowa 2 - zwycięzca grupy 3 i zwycięzca grupy 4
*Triumfatorzy półfinałów rozegrają między sobą finał (przewidywany termin: niedziela, 23.01)
*W przypadku zerwania połączenia z grą przez jednego z graczy, ma on 10 minut na powrót do gry. w przeciwnym razie mecz kończy się walkowerem.
*Na zwycięzcę turnieju czeka niezwykle atrakcyjna nagroda!

Listę gracz z podziałem na grupy poda Chris w osobnym poście.
Życzę wszystkim powodzenia!

Pisałem własną ręką,
Rajek, Pierwszy Skryba.

Zaskakujący w smaku, zapachu i kolorze... Rajek. Orzeźwiający a delikatny, słodki a wyrafinowany, piwny a aromatycznie żurawinowy.
Czarny a czerwony.

PostNapisane: 14 sty 2011, o 21:59  

A oto podział na grupy, a Eruanno zamieści potem tabele :D

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 15 sty 2011, o 11:53  

Poszukiwacz Prawdy

Zgodnie z tym co napisał Chris wrzucam harmonogram rozgrywek:D
W czasie turnieju można go uzupełniać
Ps Nie podałem dat bo każdy sobie będzie sam ustalał, można najwyżej ustalić date półfinałów i finału

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 19 sty 2011, o 21:38  

Pojedynki w fazie grupowej będą trwać do soboty do godziny 18:00
Ten kto nie podejmie walki do tego czasu przegrywa... :)

PostNapisane: 19 sty 2011, o 21:40  

Poszukiwacz Prawdy

Prosze wszystkich o wysyłanie mi na PW wyników turnieju, uzupełnie wtedy harmonogram :D
(długość gry też jeżeli pamiętacie)

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1