Teraz jest 8 sie 2020, o 22:13

Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaką porę roku lubisz i dlaczego?
PostNapisane: 1 mar 2011, o 14:21  

Łowca

Jestem ciekawa jaką kto lubi porę roku.Większość moich znajomych preferuję lato.A wy?

Chyba najbardziej lubię wiosnę. Jest wtedy ciepło, wszystko budzi się do życia. Ptaki wesoło śpiewają, a w powietrzu czuć zapach wiosny.Można wygrzewać się na słońcu i słuchać muzyki lub czytać książki.Czuję się jak nowo narodzona, która dopiero co widzi świat i cały czas powtarza sobie "Jak tu pięknie".

Niech cię moc pochłonie...

Tytuł: Re: Jaką porę roku lubisz i dlaczego?
PostNapisane: 1 mar 2011, o 21:07  

Generał

Iza napisał(a):

Chyba najbardziej lubię wiosnę. Jest wtedy ciepło, wszystko budzi się do życia. Ptaki wesoło śpiewają, a w powietrzu czuć zapach wiosny.Można wygrzewać się na słońcu i słuchać muzyki lub czytać książki.Czuję się jak nowo narodzona, która dopiero co widzi świat i cały czas powtarza sobie "Jak tu pięknie".

Skoro już założyłaś taki temat, to chyba napiszę, że też lubię wiosnę, prawdopodobnie z tych samych, bądź podobnych przyczyn co Ty. Zawsze jest miło patrzeć, jak wszystko od nowa kwitnie "rodzi się", wreszcie można odłożyć zimową kurtkę :P

"Why is it that whenever someone says 'with all due respect' they really mean 'kiss my ass'?”

I feel small but so are stars from a distance
Confessor

PostNapisane: 1 mar 2011, o 22:28  

Ksieni

A ja lubię zimę! Lubię się ciepło ubierać. Lubię patrzeć na śnieg, zaszronione gałęzie drzew i tą piękną biel wokół. Siedzieć w ciepłym domu :)

Ksieni należy tytułować

Tytuł w nagłówku:
Przewielebna Panno Ksieni, Dobrodziejko!
Tytuł w treści: Wasza Przewielebność
Cześć: Waszej Wielebność cześć wyraża
Podpis: uniżony sługa N.N.
Adres: Przewielebna Panna Ksieni Dobrodziejka Margoo

"I do not fear the truth"
- "Atlas chmur"

Dobro czy zło jako takie są równie rzadkie, jak czysta czerń czy biel w przyrodzie.

Vincent van Gogh

"- To wódka? - Słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
- Na litość boską, królowo - zachrypał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!"

Michał Bułhakow, "Mistrz i Małgorzata"

PostNapisane: 2 mar 2011, o 13:06  

Generał

a ja najbardziej lubię jesień
dla mnie to najpiękniejsza pora roku : złote, czerwone liście tworzą niesamowity klimat
jest jeszcze w miarę ciepło, nie ma tej duchoty co w lecie albo mrozu w zimie
temperatura jest umiarkowana i to mi się najbardziej podoba :D
oczywiście mam tu na myśli tzw. polską złotą jesień gdzieś na przełomie września i października ;)

jedyny minus to świadomość nieuchronnego zbliżania się zimy :(

PostNapisane: 2 mar 2011, o 13:10  

Poszukiwacz Prawdy

Ja tak jak Margoo uwielbiam zimę ale taką prawdziwą z masą śniegu za oknem :D, no i żeby nie było arktycznych mrozów :D
Lubię też lato ale to jak nie jest upalnie tylko tak koło 25 stopni tak żeby spokojnie można sobie było popływać

Na początku był Eru, Jedyny,
którego na obszarze Ardy nazywają Ilúvatarem;
On to powołał do życia Ainurów,
Istoty Święte, zrodzone z Jego myśli.
Ci byli z Nim wcześniej, niż powstało wszystko inne.
Rozmawiał z nimi i poddawał im tematy muzyczne.
Ainurowie zaś śpiewali dla Niego i On radował się tą muzyką.

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, ale nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Przeznaczenia podniósł się wiatr. Wiatr ten nie był prawdziwym początkiem. W obrotach Koła Czasu nie istnieją początki ani zakończenia. Niemniej był to jakiś początek.

Run...Run you clever boy...and remember - Clara Oswin Oswald

PostNapisane: 2 mar 2011, o 14:25  

Starszy

Ja też jestem za zimą :) Najlepsze rzeczy w roku się dzieją: święta, urodziny, ferie, śnieg i moja ulubiona zmiana czasu :D niby późna jesień, no ale... Dodatkowo mam dziwne zamiłowanie do podróżowania w ciemności, a zimą wychodzę z domu w totalny mrok :D Ach, i ten brak wyrzutów sumienia, kiedy złapie mnie totalny leń i cały dzień spędzam w domu. Latem szkoda czasu, ale kiedy na dworze biało, zimno i ciemno... :P

Nea we wszystkich przypadkach: M: Nea, D: Nei, C: Nei, B: Neę, N: Neą, Msc: Nei, W: Neo ;]

PostNapisane: 2 mar 2011, o 16:53  

Ja tam mam coś takiego, że cieszę się z każdej pory roku, jak mi się znudzi stara :D. Najmniej to dotyczy lata :P Tzn jak nadchodzi zima to jestem zachwycona tym, że będzie śnieg, święta, że sobie pokupuję nowe swetry xD. Za to od stycznia zima mi już totalnie brzydnie i teraz tylko chcę słońce, ciepły wiosenny wiaterek i luźniejsze, ciensze ubrania :D

Chyba najbardziej jednak mimo wszystko lubię studenckie wakacje letnie. Do końca września :D Od początku czerwca a nawet trochę wcześniej :)

PostNapisane: 2 mar 2011, o 20:04  

Niewolnik Jaganga

Do niedawna moją ulubioną porą roku była zima, ze względu na sanki, zabawy w śniegu itp., ale widocznie już z tego wyrosłem i w tą zimę prawie w ogóle nie wychodziłem z domu ze względu na mróz. Moją ulubioną porą roku jest lato ze względu na pogodę oraz wakacje :) Wiosna też jest fajna ale nie lubię wiatru i błota :(
Jesień fuu, jest zimno, błoto i ciągle pada deszcz.

IQ: 127

PostNapisane: 4 mar 2011, o 19:09  

Łowca

Ja chyba tak jak Mordsith- w każdej porze roku potrafię znaleźć coś fajniejszego od innych:D ale chyba nie przepadam za jesienią- kończą się wakacje i jest tak jakoś smutno...:)

Wszelka filozofia, chociaż dużo gada i dowodzi, jest dzieckiem wobec śmierci, która milczy.

PostNapisane: 10 mar 2011, o 18:35  

Strażnik granicy

Trudno powiedzieć jak pisała MordSith w każdej porze roku jest coś wspaniałego. W zimie czekamy na lato,a latem na zimę i tak ma chyba każdy. W wiosnę uwielbia jak wszystko budzi się do życia to jest wspaniałe no i nie trzeba się już tak grubo ubierać, w lato wakacje, jesienią jak liście spadają z drzew też jest pięknie a zimą oczywiście śnieg

PostNapisane: 10 mar 2011, o 18:41  

D'Harański gwardzista

nie mam ulubionej pory roku, jak słusznie zauważyła magda zawsze narzekamy na to, co mamy... :D W zimie uwielbiam to, że jak wstaję za oknem jest całkiem biało, w wiośnie lubię to, że wszystko się budzi, w jesieni kolorowe liście a w lecie króciutkie sukienki i spacer po rozgrzanej plaży nad morzem... :D Haha :)

Nikt nie jest doskonały... Chociaż nie, był taki jeden gość, ale go zabiliśmy...

PostNapisane: 14 mar 2011, o 13:12  

D'Harański gwardzista

ja lubię wszystkie pory roku ale zawsze czekam na lato no cóż wakacje itp. :D

Jestem ulubienicą Lorda Rahla

PostNapisane: 12 cze 2020, o 14:54  
Łowca

Wszystkie pory roku są ok.

Strefa czasowa: UTC + 1