Teraz jest 21 paź 2017, o 18:28

Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogromna prośba
PostNapisane: 31 sty 2016, o 07:55  
Nowicjusz(ka)

Hej. Wiem, że to może robić się już nudne ale bardzo Was proszę wypełnijcie krótką ankietę dotyczącą gry którą chce stworzyć na podstawie książki/ek Terryego Goodkinda... Link do ankiety to:
https://docs.google.com/forms/d/1ojv4AQ ... =send_form

Tytuł: Re: Ogromna prośba
PostNapisane: 31 sty 2016, o 18:21  

cycMaper

I poszło

Nie bój się potworów – po prostu ich wypatruj. Spójrz w lewo, spójrz w prawo, poszukaj pod łóżkiem, zerknij za kredens i do spiżarni, ale nie patrz w górę – ona nie znosi, gdy ktoś ją zauważa...

PostNapisane: 31 sty 2016, o 20:29  

Nawiedzający sny

Poszło :)

#mieczprawdy:
Obrazek

Uzależniony od wielokropków...
"Talga Vassternich"

PostNapisane: 31 sty 2016, o 23:08  

Łowca

Wypełniono, mam nadzieje, ze powstanie ten projekt :)

~Może w życiu naprawdę liczy się tylko przebaczenie uzyskane od tego, kogo kochasz.
Jedynie ono potrafi uleczyć twoje serce i twoją duszę
~

PostNapisane: 3 lut 2016, o 20:22  
Nowicjusz(ka)

Chciałem bardzo podziękować za komentarz (Uwagę): "No dobra, najważniejsze pole, bo grafiki to chyba najmniej ważna rzecz z całego procesu tworzenia.
Na forum wspominałeś o kontakcie z REBIS-em w celu uzyskania praw autorskich i wydania gry. Zły kierunek. REBIS praw autorskich Ci nie udzieli ponieważ a) nie masz nic poza luźnym pomysłem b) znacznie ważniejsze - nie może udzielić, bo ich nawet nie ma, prawa ma Terry, REBIS tylko sobie drukuje. Punkt a) w takim wypadku odnosi się do kontaktu z Terrym, tam tym bardziej nie polecam próbować póki nie masz naprawdę porządnego projektu.
Celowanie od razu w zarabianie na tym też nie jest, według mnie, najlepszym pomysłem - spójrz sobie na naszego forumowego RPG, wzięliśmy trochę z Warhammera, trochę z Wiedźmina, trochę wymyśliliśmy, trochę wyszło w praniu, jeszcze więcej się zmieniło na przestrzeni wszystkich edycji i tak się bawimy od 5 edycji i powoli rozkręcamy kolejną. I jest fajnie, wszyscy się bawią, nikt nawet nie próbuje tego gdzieś pchać dalej, żeby zarobić albo chociaż pokazać to światu, bo rzecz w tym żebyśmy my mieli fajną zabawę.
Podsumowując, to wciąż JEST fajny pomysł i dobrze byłoby go rozwinąć, tylko że powinieneś się od niego zabrać od trochę innej strony, wpadnij parę razy na czat, zagadaj (i nie zraź się jak nie będzie odzewu, to u nas w miarę normalne, tylko próbuj jak będzie więcej ludzi ;)), wytłumacz bardziej jaki masz pomysł, żeby wszyscy mogli sobie wyobrazić jak to ma wyglądać. Na pewno parę osób w to pójdzie i zobaczymy co dalej się będzie z tego tworzyć. " ... Co do REBIS-u to wtedy nie myślałem jasno... teraz wiem, że najpierw trzeba gre przetestować a dopiero potem myśleć o zarabianiu na niej. Na czata napewno kiedyś wejde, żeby o tym pogadać. Liczę na dalsze konstruktywne uwagi i opinie... :-) A taka mała prośba: znalazłaby się jakaś osoba, która ładnie maluje/szkicuje, która potrafiłaby stworzyć portrety z książki Richarda/Kahlan/Zedda? Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt... :-)

Strefa czasowa: UTC + 1